Rašyti komentarą...
ryža, rink razinas
Prie skaitomiausiu naujienu
Kas tampo vos gimusius vaikus po pasaulį, turėjo skurdžią vaikystę, yra įsišaknijusi baimė dėl ateities - gal paskui nebeturėsim pinigų, vėl būsiu ubagė, vaikas nebepamatys pasaulio, reikia vežttis dabar.
Aš netampau vaikų po pasaulį, kad užaugę dar turėtų kur nuvažiuoti ir ką pamatyti. Koks siaubas, kai tau 20-30, o viską pasaulyje jau matei, visur buvai, niekas nebeįdomu, niekas nežavi, o dar tiek gyventi reikės... Labas, depresija.
Ten yra krokodilu,jei ne,tai jau viena krokodile atvyko.
Gerai butu, kad pasiliktu ten visam laikui
Taip su trijų mėn, kūdikiu,pats tas trankytis po aeroustus ir skraidyti lėktuvu.
Ir vėl tie nabagai... Užuojauta vaikams su tokiais tėvais. Jau ta tuštybės mugė kažkaip net šlykštu.
Nereikejo ilgai laukti Lt mediju, kad perspausdintu visur kur tik imanoma Siegel instagramos nuotraukas:) Man asmeniskai, tai labiausiai gaila Stoniu, kad turi visur tasytis su ta spiegiancia antimi. Rimtai. Jie vistik vyresni zmones,ypatingai Stonys, kulruringi. O sita banalybe? Kulturos nulis, rekia visa gerkle, cypauja.Galima is proto su tokia iseiti. Ir aisku jie per daug yra nice kad ka pasakytu sitai vistai, o pati to nesusipranta, nes vis galvoja , kad yra zvaigzde. Sitai “zvaigzdei” visai ne pro sali butu pasimokyti elementarios kulturos, nes is sono atrodo kaip laukine, ypatingai kai zino, kad yra filmuojama. Tada prasideda didysis Fake spektaklis.
@Hey pazystu daug zydu tautybes zmoniu, bet sitai zydelkai iki kulturos labai toli
oooooooooooooo,labas,vaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu
I UKRAINA ja ,,atostogu,, islydet. Paziureciau, kaip STAIPYTUSI pries kamera

Skaitomiausios naujienos
Į viršų