Nepagražinta tiesa: Beyonces mama atskleidė, jog abi jos dukros turėjo rimtų problemų

Tikriausiai nėra žmogaus, kuris nežinotų Beyonce. Vis dėlto būti mama merginų, kurių viena daug įžymesnė, nei kita, tikrai nėra lengva.

51

Beyonces ir jos sesers Solange mama nebeišlaikė – papasakojo, ką teko patirti, kai vienos dukters populiariumas pasiekė olimpą, o kitai teko slėptis jos šešėlyje.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beyonces mama atskleidė, jog abi jos dukros turėjo rimtų problemų

Merginų mama Tina Knowles atskleidė, kad kai dukros buvo jaunos, jas abi netgi yra siuntusi pas konsultantą.

Visa tai – iš baimės, kad Solange, kuriai šiuo metu 31 metai, buvo visiškai užgožta vyresnės sesers.

„Šiai temai esu labai jautri, nes pati augau šeimoje, kurioje jaučiausi taip, lyg mano mama mėgtų mano brolį labiau, nei mane. Todėl daugybę savo dienų vėliau skyriau būtent Solenge… 5 metais jaunesnei dukrai buvo nelengva, nes Beyonce greitai tapo mūsų miesto žvaigžde“, – prisimena ji.

Nepaisant to, kad dabar abi seserys – itin artimos, anksčiau jų ryšys buvo kur kas labiau komplikuotas.

„Liepiau joms lankytis pas konsultantą – norėjau, kad Beyonce taptų jautresnė savo sesei, nes kai abi buvo mažos, Solange tiesiog negalėjo pakęsti vyresnėlės. Tačiau laikui bėgant Beyonce su seserimi tapo be galo jautri“, – prisiminimais dalijosi Tina.

Motina netgi pridėjo, kad faktas, jog Beyonce staiga tapo žinoma, ją iš tiesų padarė rūpestingesne ir labiau galvojančia apie kitus – o ypatingai tai lietė viską, kas susiję su jaunėle Solange.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beyonce su dukra nustebino išskirtiniu įvaizdžiu

Primename, kad nepaisant to, kad merginos buvo pakankamai žinomos jau nuo mažens, Beyonces karjera tarsi raketa šovė 1997-aisiais, kai grupė „Destiny’s Child“ išleido savo debiutinį albumą.

Nuo tada atlikėja pardavė virš 100 milijonų albumų.

Tuo tarpu Solange kurį laiką dirbo grupės šokėja, tačiau vėliau sėkmingai pradėjo ir savo muzikinę karjerą. Taip pat ji neslepia, jog visuomet labai didžiavosi vyresnėle Beyonce.

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų