• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėjas Vitas prieš porą metų atšventė savo keturiasdešimtmetį. Vos prieš kelerius metus žmonės ėjo iš proto dėl „Operos Nr. 2 ir „Septintojo elemento – kūrinių, kuriuos atliko it ne šios planetos balsu dainuojantis vyras. Panašu, kad jo dabar gyvenimą temdo pilki debesys.

16

Atlikėjas Vitas prieš porą metų atšventė savo keturiasdešimtmetį. Vos prieš kelerius metus žmonės ėjo iš proto dėl „Operos Nr. 2 ir „Septintojo elemento – kūrinių, kuriuos atliko it ne šios planetos balsu dainuojantis vyras. Panašu, kad jo dabar gyvenimą temdo pilki debesys.

REKLAMA

Praėjusį savaitgalį Vitas užsipuolė Rusijos ministerijos darbuotoją. Karaokės bare jis užpuolė vyrą ir papurškė jam į akis ašarinių dujų.

Šiandien tapo žinoma, kad dėl Vito pasikėsinimo į Darbo ministerijos darbuotoją yra iškelta baudžiamoji byla dėl „tyčinio nesunkus sveikatos sutrikdymo“. Menininkui skirtas namų areštas, skelbė unian.ua.

Šiuo metu žinoma, kad incidentas įvyko naktį iš spalio 22 į 23 dieną Maskvoje. Esą jis kažkuo nepasidalijo su vyru, dirbančiu Darbo ministerijoje.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad neseniai rašėme apie šį atlikėją. Iš Latvijos kilęs Vitas (43), Vitalijus Gračevas, prieš du dešimtmečius minias užbūrė neeiliniu balso tembru. Ne kartą Lietuvą drebinęs savo ekstravagantišku balsu, Vitas šiandien atrodo tarsi kitas žmogus, rašo tsn.ua.

REKLAMA

Verta paminėti, kad Vitas nė žodžiu neužsiminė apie Rusijos plataus masto invaziją į Ukrainą. Savo poziciją jis išsakė dar 2014 m., po Rusijos invazijos į Donbasą. Tada žurnalistai jo paklausė, ar jis nori būti Ukrainos piliečiu. Dainininkas atsakė, kad pasirinko Rusijos pilietybę, ir paaiškino, kad už savo sėkmę yra dėkingas Rusijai. Be to, Vitas mano, kad Rusija yra unikali šalis, turinti didžiules ateities perspektyvas.

Vitas vienu metu daugelį stebino. Dėl jo neįprasto balso, ryškios ir efektingos išvaizdos, veido mimikos ir judesių kilo daugybė gandų. Buvo įtariama, kad atlikėjas yra ateivis.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau jis pasirodė esąs paprastas dainininkas, kuris nebuvo panašus į kitus. Dainininkas, kurį visi vadino nežemišku, nuo ankstyvos vaikystės pasirinko kūrybos kelią ir tapo populiarus ne tik Rusijoje, bet ir už jos ribų.

Vitalijus Gračiovas (toks yra tikrasis atlikėjo vardas) gimė Daugpilyje, Latvijoje. Kai jis buvo mažas, šeima persikėlė į Odesą, kur gyveno jo senelis. Vitalijus buvo labai artimas savo motinai, kuri niekada jo nemėgo, ir seneliui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Lilija Michailovna dirbo kasdienio gyvenimo namuose dizainere ir dažnai kūrė drabužius savo sūnui. Yra žinoma, kad Gračiovo santykiai su tėvu nebuvo labai paprasti, o jo auklėjimu rūpinosi motina ir senelis.

Kadangi Lilijai Michailovnai buvo sunku derinti darbą ir sūnaus auginimą, ji išėjo iš darbo ir paaukojo mylimą darbą, nes negalėjo priprasti prie to, kad vaikas iki vėlyvo vakaro būna darželyje ir verkia, nes jį namo parveža vėliau nei kitus.

Kilęs iš nemuzikalios šeimos, būdamas vos 14 metų, Vitas parašė garsiausią savo kūrinį „Opera Nr. 2“. Vieną dieną į Odesą atvykęs Maskvos prodiuseris Sergejus Pudovkinas pastebėjo berniuką ir pasiūlė jam bendradarbiauti.

REKLAMA

Kai tik jaunuolis baigė mokyklą, jis persikėlė iš Ukrainos į Rusijos sostinę ir tapo Pudovkino globotiniu. Netrukus buvo nufilmuotas dainos „Opera Nr. 2“ vaizdo klipas, kuriame Vitalijus pasirodė su žiaunomis ant kaklo. Neįprastas įvaizdis sukėlė daugybę gandų: tuo metu buvo kalbama, kad dainininkas turi ryšį su kosmosu, kad jis yra ateivis.

Atlikėjas nusprendė koncertuoti su pseudonimu. Yra žinoma, kad Vitas yra jo vardo forma latvių kalboje. Pirmieji koncertai nebuvo labai sėkmingi, tačiau Vitas ir Sergejus tikėjo, kad jų kūryba tikrai ras savo gerbėjų.

REKLAMA

Vyras ne kartą buvo patekęs į rezonansinius skandalus. 2007 m. iš jo buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas už vairavimą išgėrus. 2013 m. dainininkas partrenkė dviratininką ir, pasak nukentėjusiojo, bandė pabėgti iš įvykio vietos.

Atlikėjas pripažino savo kaltę ir sumokėjo 100 000 rublių baudą. 2018 m. kilo dar vienas skandalas: Rubliovkos dvare gyvenančio Vito kaimynai iškvietė policiją, nes menininkas savo kieme šaudė iš pistoleto.

Vitas atsisakė įsileisti policiją, todėl jiems teko išlaužti duris ir nuvežti jį į policijos nuovadą. Jis buvo suimtas už viešosios tvarkos pažeidimą septynioms dienoms.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Asmeninis gyvenimas

Vito asmeninis gyvenimas visada domino jo gerbėjus. Odesoje jis sutiko merginą, kuri tapo jo žmona. Pirmasis susitikimas įvyko Muzikinės komedijos teatre: Svetlana atėjo į sesers spektaklį ir Vitas ją pastebėjo užkulisiuose.

Jis iš karto priėjo prie merginos, sušnabždėjo jai į ausį „mieloji“. Tuo metu Vitui buvo 20 metų, o Svetlanai – tik 15. Dainininkas kaip tik ruošėsi išvykti į Maskvą, bet suprato, kad negali gyventi be savo mylimosios. Todėl jis nusprendė pagrobti mergaitę iš jos tėvų namų.

REKLAMA

Tuo metu ji net neturėjo paso, o tėvai slėpė jos gimimo liudijimą, nes manė, kad dukra pabėgs. Tačiau dainininkui vis tiek pavyko pasiimti Svetlaną ir parsivežti ją į Maskvą, kur jie kartu gyvena jau daugiau nei 20 metų.

2008 m. jie susilaukė dukters Alos, kurią žvaigždžių tėvas myli, 2015 m. – sūnaus Maksimo, o 2021 m. gegužę - dar vienos dukros.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų