Ne kartą nacionalinės „Eurovizijos“ atrankose sužibėjusi Kotryna Juodzevičiūtė grįžta su nauju įvaizdžiu

„Tai pirma mano daina, kurią galiu vadinti „savo vaiku“, – džiaugiasi nacionalinės „Eurovizijos“ atrankose sužibėjusi Kotryna Juodzevičiūtė.

Mergina didžiuojasi, kad tiek muzikinės melodijos, tiek dainos žodžiai yra jos kūryba, rašo pranešime spaudai.

„Nors ir esu savarankiškai dirbanti atlikėja ir jokiai prodiuserių kompanijai šiuo metu nepriklausau, yra labai gera turėti savo komandą, kuri tave supranta iš pusės žodžio ir padeda įgyvendinti tavo vizijas. Man pasisekė, nes mano komanda – tai mano draugai, įrašyti kūrinį man padėjo Saulius Šemiotas – Meandi, su kuriuo prieš kelis mėnesius išleidom bendrą dainą, miksą ir masterį dainai darė mano senas pažįstamas Jonas Gliaudelis, o štai stilių muzikiniui vizualui parinko Gabrielius Vagelis.“, – pasakoja K. Juodzevičiūtė.

Pasak atlikėjos svarbiausia būti savimi ir nesivaikyti madų, nes kiekviena daina gali rasti savo klausytoją ir kiekvienas tembras bei asmenybė savo gerbėją.

„Mano nuomone, šio žanro kūrinių Lietuvoje labai trūksta, tad mane labai džiugina, kad vis daugėja atlikėjų, kurie nepabijo prisijaukinti vakarų muzikos kultūros melodijų ir išdrįsta konkuruoti su tais, kurių aplinkoje ši muzika – įprasta. „Where at?“ yra daina gimusi iš mano vidinių pokalbių su savimi, tad nusprendžiau dainos tekstą palikti kiek abstraktų, jog kiekvienas galėtų prisitaikyti jį sau ir beklausydamas susikurti savo istoriją. Taip pat ir filmuodami dainos vizualą, kartu su idėją įgyvendinti padėjusiu Dominyku Levanu, ne vieną valandą praleidom tiesiog mąstydami, kaip padaryti stilingai, bet paprastai, abstrakčiai ir suprantamai tuo pačiu.“, – apie naują singlą pasakoja Kotryna.

Šiuo metu Kotryna didžiąją laiko dalį praleidžia rašydama dainas ir tikina, kad netrukus galėsime išgirsti dar ne vieną jos kūrinį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų