Rašyti komentarą...
Nausėdienės reikalai yra antraeilis, nereikšmingas dalykas eiliniam LR piliečiui. Linkstama prie kaimo moterėlių gandų( pletkų).Mat ,užu jų vargingą būvį Dievas davė joms liežuvį...(K. Binkis)
Kritika- iš neturėjimo ką veikti.
Gražūs tarusavio santykiai, nesumeluoti ir tikri, o visa kita nesvarbu. Taip malonu matyti tokią gražią šeimą. Sekmės jiems. Neatitolkite vienas nuo kito per tokias atsakingas pareigas.
Galbut is pavydo Nausedai dėl nuostabios žmonos,Drukteiniui širdelė susirgo?
@Vilmute Nenusišnemėk, kad neprisišnekėtum.
O tai ką, prezidentienė turi būti priplastinta ir botulino prileista kaip Olialia pupytė, o dukros kaip Barbė Paksaitė? Normalūs žmonės, dantukai irgi normalūs ar būtinai turi būti holivudinė šypsena? Viskas turi nuglostyti, nugludinta iki vemt verčiančio tobulumo? Dėl kostiumėlio spalvos, mielieji, atkreipkite dėmėsį, pvz., kai JAV būna prezintento rinkimai, kokios spalvos pasirenkamos: būna ir mėlyna, ir ta pati raudona ir pan. O Grybauskaitė, su savo mėlyna spalva, jau įgrįso. Taip, gera spalva, bet per tiek metų jos visas garderobas tik mėlynas tebuvo. Tiesiog iki koktumo. Yra ir kitų spalvų. Bet kuriuo atveju, būsimoji pirma pora yra pakankamai išprusę žmonės, eruditai, tad nemanau, kad kils problemų dėl aprangos stiliaus. Žmonės turi būti žmogiški, o ne pagal vieną kurpalį botokso pripumpuotos lėlės su anties lūpomis ir priklijuojamais nagais.
Labai graži pora,puikiai atstovaus Lietuvą pasaulyje . Sveikinimai !
svarbu protingi zmones.abu is veido panasus.
Drukteinis ,tik kritikuot ir sugeba.Labai negrazu is jo puses
Gal ponui G.Drukteiniui pažiūrėti i save,juokas ima,atsirado žinovas etikos,gal paziurejus jo apatinius ,siaubas paimtu,o kritikuoti kitus,gali kiekvienas,kai bus prezidentas inauguruotas,bus valstybiniai priemimai,tai ir ponia Diana papuos stilistai
@Irena Ko pyksti, Druktenis nuostabus, taktiškas žmogus
Vyras ir turi labiau stebėti aplinką. Susidarė įspūdis, kad prezidentui tikrai rūpi tauta. Viskas labai puikiai.
Į viršų