Naujųjų metų proga – grupės „Kristal“ muzikinis sveikinimas

Artėjant Naujiesiems metams merginų grupė „Kristal“ savo klausytojams skiria muzikinį sveikinimą.

16

„Prabėgus jaukiausioms metų šventėms su nekantrumu norime keliauti į įrašų studiją ir įrašyti naują dainą. Atliksime seną ir visiems gerai žinomą grupės „Rebelheart“ dainą „Kelias pas tave“ ir su džiaugsmu pranešame, kad greitu metu klausytojus nudžiuginsime šios dainos naują aranžuote. Ši daina mums ypatinga, nes ji sukelia nuostabiausius prisiminimus iš mūsų paauglystės laikotarpio. Mokyklos diskotekos, pirma meilė, kelionės, visos šventės prabėgo su šia nuostabia daina“, – kalbėjo grupės lyderė Kristina Ivanova.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujųjų metų proga – grupės „Kristal“ muzikinis sveikinimas

„Viskas įvyko labai spontaniškai, fotosesijos metu restorane stovėjo fortepijonas, Laura pradėjo juo skambinti dainos melodiją, mes visos pritarėme ir taip gimė mintis pabandyti sukurti naują aranžuotę šiai dainai“, - apie idėją kalbėjo Julija.

„Po fotosesijos susisiekėme su grupe „Rebelheart“ ir paklausėme ar jie nieko prieš, jei mes pabandytumėme šiai dainai sukurti naują skambesį. Labai malonu, kad gavome jų pritarimą ir po Naujųjų metų keliausime į įrašų studiją dirbti. Kūrybinis procesas studijoje leidžia visiškai kitaip išgyventi kūrinį ir atrasti kitas jo spalvas“, – įsitikinusi Kristina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų