„Naujos pupytės“ atsinaujina: I. Kolytę grupėje pakeis paslaptinga šviesiaplaukė

Grupėje „Naujos pupytės“ – permainos. Ketveriukę palieka Ingrida Kolytė, o prie Oksanos Pikul, Skaistės Steikūnaitės ir Neringos Šiaudikytės prisijungs paslaptinga nauja narė.

Antradienį O. Pikul savo „Facebook“ paskyroje paskelbė intriguojančią nuotrauką: tarp raudonomis tunikomis pasipuošusių grupės senbuvių – nugarą atsukusi naujokė.

„Ingridai tariame nuoširdų ačiū. Ingrida nusprendė visą savo brangų laiką skirti darbui ir mokslams“, – komentare po nuotrauka rašė O. Pikul.

Portalui Balsas.lt O. Pikul patvirtino, kad grupės tikrai neskaldo nesutarimai, o permainos – visiems tik į naudą: „Tarp mūsų tikrai nieko tokio nebuvo. Daug kas klausia – kas įvyko, kodėl čia taip? Nieko neįvyko, tiesiog Ingridai pritrūko laiko – žmogus dirba, studijuoja, pajuto laiko trūkumą ir tiesiog nusprendė visą savo laiką skirti studijoms ir savo darbams. Tai ir sutarėme, kad taip įvyks mūsų gyvenime ir darbe.

Pribrendome permainoms ir šiaip aš pati labai mėgstu gyvenime permainas. Artėjant pavasariui, artėjant Valentino dienai tiesiog nusprendėme pasikeisti. Gavosi iš tikrųjų gal „netyčiukais“, bet gavosi“, – juokėsi Oksana.

REKLAMA

Kas ta naujoji grupės narė, ar ji – naujokė šou pasaulyje, ar jau matytas veidas? Oksana neatskleidžia net menkiausių detalių: „Kol kas nenoriu atskleisti, šiuo metu tokį žaidimą žaidžiam – paspėliokit. O smulkmenas patys matėte – tai yra šviesiaplaukė, graži, seksuali, faina mergina.“

O. Pikul teigimu, „Naujos pupytės“ su paslaptingąja naujoke jau kartu repetuoja, įrašinėja naujas dainas ir kuria pasirodymus, o po kelių dienų jau paskelbs ir nuotraukas iš bendros fotosesijos.

„Aš šiandien pasijuokiau – „Naujos pupytės“ šimtu procentų pateisina savo pavadinimą: jos visą laiką naujos ir naujos ir naujos, – juokėsi O. Pikul. – Vis atsinaujiname, vis vyksta kažkokie pakitimai, ieškojimai ir tas dar labiau veža, taip yra dar smagiau ir įdomiau dirbti.“  

Kas taps naująja grupės nare? Savo spėjimus rašykite straipsnio komentaruose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų