Jei jau kilo klausimas, ką veikti Visų Šventųjų ir Helovyno savaitgalį, yra ir atsakymas – Gyčio Ivanausko teatras ir menų fabrikas „Loftas“ paskutinį spalio šeštadienį, spalio 29 dieną, pristato kvapą gniaužiantį šokio, muzikos ir kostiumų spektaklį „Halloween Fobijos“ ir teminį vakarėlį-pasaką po to.

Vakarėlio tema – fobijos, aprangos kodas – taip pat fobijos. Kiekvienas turi pačių įvairiausių baimių, kurias nugalėti nėra paprasta. Pavyzdžiui, pats vakaro šeimininkas Gytis Ivanauskas paniškai bijo aukščio, tad kartą jis bandė savo baimę įveikti spontaniškai sugalvojęs iššokti su parašiutu. Atsikratyti baimės jam taip ir nepavyko, tačiau aukščio Gytis bijo nebe paniškai. Savo fobiją vakarėlyje choreografas galbūt išreikš apsiaudamas batus-žudikas su itin aukšta pakulne.

Spektaklio kostiumų dizaineris ir scenografas Robertas Kalinkinas be proto bijo minios žmonių. „Na, taip, bijau masinių susibūrimo vietų, triukšmo ir pan.“, – nuleidžia galvą dizaineris R. Kalinkinas, tikėdamasis nugalėti savo fobijas spalio 29 dieną, kai „Loftas“ bus pilnutėlis gerai nusiteikusių žmonių. Spektaklio muziką kuriantis Viktoras Diawara taip pat prisipažino turintis silpnąją vietą, tačiau neišsidavė.

„Lofto“ scenoje Helovyno naktį šoks 30 šokėjų. Juos puoš niūrius Alfredo Hitchcocko filmus primenantys kostiumai. Be to, pirmą kartą menų fabriko erdvėje bus pastatyta speciali scena, su kylančiom ir besileidžiančiom konstrukcijom. Svarbiausią scenos akcentą spektaklio kūrėjai slepia iki šiol, tačiau tikina, kad tokio elemento menų fabrike dar nebuvo.

REKLAMA

Gyčio Ivanausko šokėjai, atrinkti specialios viešos atrankos šiam spektakliui metu, „Halloween Fobijos“ šoks apie diskomfortą keliančius dalykus. Kitaip tariant – visos jūsų fobijos kitoje šviesoje, iškeltos į paviršių ir netgi į sceną. O fobijų būna pačių įvairiausių: pavyzdžiui, skopofobija – žvilgsnio baimė, filemafobija – bučinių baimė, gefirofobija – baimė eiti tiltu ir kt. Beje, viena labiausiai paplitusių fobijų –arachnofobija – vorų baimė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų