Nauja Kardashian nuotrauka stebina gerbėjus: nepastebėjo koregavimo klaidos?

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian ir vėl kaltinama bandymu „Photoshop“ programa pakeisti savo pėdą, kai jos fanai pamatė juokingą nuotraukos koregavimo klaidą.

Kim Kardashian buvo apkaltinta „Photoshop“ nesėkme po to, kai suglumę gerbėjai nurodė, kad jos paskutinėje nuotraukoje iš paplūdimio jos dešinės kojos pėda turi tik keturis pirštus.

40 metų realybės televizijos žvaigždė sujaudino savo sekėjus, pasidalindama nuotrauka, kurioje ji ilsisi egzotiškame paplūdimyje vilkėdama juodą bikinį.

Nuotraukoje matoma, kad Kim pasirėmusi į nuvirtusį medį, dešine koja prispaudusi kamieną.

Tačiau kai kurie gerbėjai atkreipė dėmesį į Kim pėdą – joje matosi tik 4 pirštai. Gerbėjai įsitikinę, kad tai yra nevykusio redagavimo klaida.

Vienas gerbėjas pabrėžė ir tai kad nuotraukoje atrodo, jog trūksta ir medžio dalies.

Tiesa, kai kurie gerbėjai stengėsi pateisinti žvaigždę sakydami, kad tai tik smėlio sukuriama iliuzija.

„Matosi 5 pirštai, mažasis pirštelis padengtas smėliu ir šiek tiek pasislinkęs po kitu“, – rašė vienas.

„Ten 5 pirštai, mažojo nesimato dėl smėlio“, – antrino jam kitas.

O ką manote Jūs?

Primename, kad neseniai Kim Kardashian oficialiai tapo milijardiere. Žurnalas „Forbes“ paskelbė, kad moters turtas perkopė vieną milijardą JAV dolerių, t. y. apie 720 milijonų svarų sterlingų, rašo BBC.

Turtus moteriai sukrovė ne tik skandalingai pagarsėjęs ilgametis realybės šou, bet ir jos kosmetikos bei drabužių linijos.

K. Kardashian priklauso 2 755 žmonių sąrašui, kuris kukliai vadinasi „Pasaulio milijardieriai“. Pirmoje šio sąrašo vietoje vis dar karaliauja „Amazon“ įkūrėjas Jeffas Bezos, kurio turtas vertinamas apie 177 milijardus JAV dolerių.

Nors Kim Kardashian ir sutuoktinis Kanye Westas jau pradėjo skyrybų procesą, vyras jau kurį laiką puikavosi milijardierių sąraše. Jo turtas vertinamas apie 1,8 milijardo JAV dolerių.

Kim – ne pirmoji Kardashianų klano sesutė, patekusi į išrinktųjų sąrašą. Jame buvo atsidūrusi ir jos įseserė Kylie Jenner, tačiau praėjusių metų gegužės mėnesį ji iš sąrašo buvo pašalinta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų