naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien apie puikią alternatyvą priaugintoms blakstienom pasakojo „Yumi lashes“ procedūrą atliekanti specialistė ir kosmetologė - Sonata Granovska.

Šiandien apie puikią alternatyvą priaugintoms blakstienom pasakojo „Yumi lashes“ procedūrą atliekanti specialistė ir kosmetologė - Sonata Granovska.

REKLAMA
REKLAMA

Moterys visuomet norėjo, nori ir norės būti gražios. Jau ilgą laiką yra akcentuojamas išorinis moters grožis, ir tai ne tik daili figūra, bet taip pat ir žvilgantys plaukai, švelni oda, balta šypsena ar tvarkingi nagai. Pastaruoju metu ypač daug dėmesio yra skiriama žvilgsniui, - blakstienų ir antakių grožiui. Būtent dėl šios priežasties, buvo ieškoma alternatyvų dekoratyvinei kosmetikai, kadangi moterys vis mažiau laiko nori praleisti prie veidrodžio, bet tuo pačiu atrodyti stulbinančiai bet kuriuo paros metu. Dar 2008 metais šveicarai pristatė „Yumi lashes“ procedūrą blakstienoms, kurios pagrindą sudaro pigmentas ir keratinas. Speciali technologijos formulė Lietuvą pasiekė tik 2013 metais, tačiau ši procedūra lygi šiol laikoma naujove.

REKLAMA

Kuo ši procedūra yra unikali?

Yumi Lashes – inovacija grožio srityje. Tai procedūra, kuri užriečia, prailgai ir suteikia jūsų blakstienoms ypatingo žavesio, nenaudojant jokių cheminių medžiagų, o efektas išlieka tiek, kiek trunka natūralių blakstienų gyvavimo ciklas: nuo 2 iki 3 mėnesių. „Yumi lashes“ negali pakenkti jūsų blakstienoms, kadangi procedūros pagrindą sudaro keratinas, kuris pripažintas, kaip atstatomoji medžiaga ne tik mūsų plaukams ir nagams, bet ir blakstienoms. Keratino prisotintos blakstienos yra drėkinamos ir maitinamos iš vidaus. Tai greitas kelias iki tankių, ilgų ir žvilgančių blakstienų, kurias galima dažyti, plauti ir nebijoti, kad jos iškris. O svarbiausia, jos yra visiškai natūralios! Ši procedūra skirta moterims, kurios: neturi laiko ar propaguoja natūralų grožį, kadangi po procedūros blakstienos atrodo itin natūraliai - jos tampa ilgos, ryškios ir žvilgančios. Taip pat ir toms moterims, kurių akys yra labai jautrios ir jos negali naudoti dekoratyvinės akių kosmetikos arba jų blakstienos tapo nusilpusios po daugkartinių priauginimų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų