Natalijos Bunkės suknelės kūrėjos – apie joje užkoduotą žinutę ir atlikėjos norus: užtruko ne vieną savaitę

Dainininkė Natalija Bunkė praėjusią savaitę atšventė savo vestuves su mylimuoju Edgaru Eidėjumi. Moteris surengė net dvi šventes – vieną Vilniuje, kitą – su visa draugų kompanija išvykusi į Maljorką. 

Pastarojoje šventėje Natalija žavėjo net dvejomis skirtingomis suknelėmis, kurių dizainerės Olga Filatova ir Aina Zinčiukaitė sutiko pasidalinti jų gimimo paslaptimis.

Natalijos suknelėse atsispindėjo ir jos karjera – nėriniuose buvo galima įskaityti kone garsiausios pop žvaigždės dainos eilutes:

„Natalija yra pop scenos diva, jai visada buvo būdingi drąsūs ir ekstravagantiški eksperimentai. Todėl ir sprendžiau uždavinį neįprastai – vietoj visiems prieinamo parduotuveje audinio pasiūliau kurti nėrinį iš jos pačios dainų tekstų. Kuo sunkiau tuo įdomiau!“, – tikina O. Filatova. 

Pirmoje suknelėje įamžinta pasitikejimo savimi kupina eilutė „verta milijono“, ir man atrodo, kad bet kuri nuotaka savo svarbiausią dieną norėtų būti taip vertinama. 

Mini suknelės variantas sukurtas iš gerokai ilgesnių tos pačios kultinės Natalijos dainos eilučių: ten ir „panelė iš Kauno rajono“ ir „graži  be diplomo“, ir aišku „verta milijono“, – apie įspūdingos suknelės detales pasakoja O. Filatova.

Pasak dizainerės, dirbti su viena žymiausių Lietuvos atlikėjų nebuvo neįkandamas iššūkis. Olga Filatova tikina, jog suknelė, skirtingai nei ta, kurią Natalija dėvėjo ceremonijoje Vilniuje, toli gražu neatsirado per savaitę. Tiesa, paklausta, ar atlikėjos norai sutapo su šių metų vestuvinių suknelių tendencijomis, dizainerė nukerta – į šias ji nekreipia dėmesio:

„Darbas su Natalija visada lengvas,  ji yra linkusi pasitikėti. Idėją gvildenome kartu su dizainere Aina Zinčiukaite labai norėdamos, kad šios suknelės būtų apie ja ir tinkančios tik jai.   Suknelė, kaip ir bet kas kitas gimsta pirmiausiai galvoje, idėjos pavidalu. Toliau seka eskizas, audinio paieškos ir dar šimtas nematomų niuansų, tai tą procesą sunku suguldyti į dienų skaičių, bet tai tikrai ne viena savaitė. 

Savo kūryboje esu pripratusi ignoruoti visas mados taisykles, trendus ir tendencijas, ir visai nesvarbu ar tai vienetinė nuotakos suknelė ar nauja mano kuriamo ženklo „2ru2ros“ kolekcija, todėl tiesa pasakius net nežinau kokios jos, tos tendencijos yra“, – kalba Olga Filatova.


Rašyti komentarą...
J
Jūra
2021-09-21 07:09:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cirkas
Atsakyti
0

J
Jjo
2021-09-20 22:30:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nū kiek galima rašyti ta pati per ta pati, jau šlykštu. Kai būtų pirma karta, o dabar...
Atsakyti
0

V
Vakare
2021-09-21 00:22:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai daug negraziu komentaru prirasyta del sukneliu, tai dabar siuvejos teisinasi. Gal kada nors baiksis si nusibodos istorija
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų