Natalija Bunkė parodė raumenis ir privertė susigėsti ne vieną vyrą

Atlikėja ir verslininkė Natalija Bunkė praėjusiais metais bene labiausiai iš visų šou pasaulio žvaigždžių nustebino išvaizdos pokyčiais.

35

Moteris ryžo įvaizdžio pokyčiams, dar vienai tatuiruotei ir numetė nemažai kilogramų.

Tačiau numestais kilogramais figūros pokyčiai nesibaigė.

Moteris intensyviai sportuoja ir tai puikiai matosi naujausiame jos kadre. Socialinėje erdvėje garsi moteris pasidalijo nuotraukų koliažu, kuriame demonstruoja sutvirtėjusius rankų raumenis.

Mini fotosesijai N. Bunkė pasirinko vasaros dangaus spalvos sportinę liemenėlę ir vėl gerbėjams leido dirstelėti į nemažą kūno dalį dengiančią tatuiruotę, kuriai ryžosi prieš tris mėnesius.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė parodė raumenis ir privertė susigėsti ne vieną vyrą

Kūną margina tatuiruotėmis

Prieš tai visus nustebinusi dideliu piešiniu ant šlaunies, dainininkė tą kartą po krūtine išsitatuiravo grandines su spygliais ir anglišku užrašu. Pasirinktas užrašas taip pat intriguoja – „Mergina su spygliais“.

Pirmąjį piešinį moteris pasidarė prieš maždaug dešimt metų, tačiau jis šiuo metu jau yra perpieštas ir turi kitą reikšmę. Dainininkė taip pat turi tatuiruotę ant rankos ir piršto.

Pirmą kartą gerbėjai Natalijos tatuiruotę išvydo atsikūrusios grupės „YVA“ fotosesijoje. Tuo metu trumpas sijonėlis parodė ištatuiruotą magnoliją. O neužilgo magnoliją papildė ir didžiulis feniksas, kuris išpieštas ant kairės moters šlaunies. Paskutiniųjų Natalijos tatuiruočių autorius – Raimondas Miškinis, geriau žinomas kaip „Raimis Tatoo“.

Nors Natalija niekada nevengė intriguoti, o kartais net šokiruoti savo gerbėjų, šį rudenį ji kaip niekada pilna siurprizų. Rugsėjį moteris prikėlė grupę „YVĄ“, kuri ir vėl subūrė pirmąsias grupes nares: Godą Alijevą ir Kristiną Ivanovą.

Moteris neslėpė, kad dabar scenoje jaučiasi ir atrodo daug geriau nei prieš dešimt metų. „Mes dabar atrodome žymiai geriau, nei prieš 10 metų – kodėl nepakvailioti? Scenoje tikrai užkursim tikrą pirtį ir nei vienas tuo neabejoja. Visos esam profesionalės ir kiekviena skirtinga, mes ne klonai – kiekviena su savo istorija ir patirtimi“, – teigia Natalija.


Rašyti komentarą...
R
Regina
2017-02-10 18:12:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodo kaip anoreksikė,gražiau atrodė kai buvo pilnesnė
Atsakyti
-2

K
KATRE
2017-02-10 14:57:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
DUOK DIEVE TAU PROTO O NE RAUMENU BABULE DINK IS INTERNETO PRAEJO SENIAI TAVO DIENELES NORS ABEJOJAM AR JOS IS VISO BUVO
Atsakyti
-2

a
as
2017-02-10 18:21:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
profesionales.....kokioj srityje?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų