naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė (39 m.) apsilankė Renatos Šakalytės laidoje „Pasikalbėkim“. Atvirame moterų pokalbyje Natalija atskleidė, kiek kainuoja surengti koncertą didžiausioje Lietuvos arenoje, kokias mintis kelia artėjantis gimtadienis ir koks netikėtas atsitiktinumas nulėmė pažintį su trečiuoju jos vyru.

Dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė (39 m.) apsilankė Renatos Šakalytės laidoje „Pasikalbėkim“. Atvirame moterų pokalbyje Natalija atskleidė, kiek kainuoja surengti koncertą didžiausioje Lietuvos arenoje, kokias mintis kelia artėjantis gimtadienis ir koks netikėtas atsitiktinumas nulėmė pažintį su trečiuoju jos vyru.

REKLAMA

Kitų metų vasario mėnesį Kauno Žalgirio arenoje vyks didžiausias Natalijos Bunkės koncertas per jos visą karjerą. Laidos „Pasikalbėkim“ metu pašnekovė atskleidė, kad surengti koncertą tokioje salėje yra brangus malonumas.

Pasak pašnekovės, koncerto kaina skiriasi priklausomai nuo to, koks bus išpildymas, ar prireiks ekranų, šokėjų, įmantresnės scenos. Jei koncertas paprastas, be jokių papildomų efektų, jo kaina gali siekti 50 tūkst. eurų. Jei pageidavimai didesni – išskirtinė scena, daugybė šokėjų, vaizdo instaliacijos – kaina kyla net iki 100 tūkst. eurų.

REKLAMA

„Šio koncerto laukiau labai ilgai, dar tokio nebuvo. Tiek, kiek investuojame į šį koncertą, kiek visko norime parodyti – dar nėra buvę mano gyvenime“, – sakė pašnekovė.

REKLAMA

Tačiau vasario mėnuo Natalijai ypatingas ne tik dėl planuojamo įspūdingo pasirodymo, bet ir todėl, kad žinoma moteris minės 40 metų jubiliejų.

„To skaičiaus kažkaip labai nelaukiau, bet vistiek žinau, kad balių tai darysiu gerą. Jau užsirezervavau dvarą vieną ir mes turėsim tikrai didelę šventę“, – ateities planus atskleidė Natalija.

Laidos  „Pasikalbėkim“ viešnia sakė susimąstanti apie tai, kas vyksta gyvenime, kokių tikslų pavyko pasiekti  ir ypatingai džiaugėsi paskutiniaisiais penkeriais metais, kuomet, jos teigimu, viskas eina tik geryn.

REKLAMA

„Paskutinius 5 metus mano gyvenime viskas dėsningai kyla į viršų, viskas dėliojasi. Žmogus būdamas tokių metų jau dažniausiai labai tvirtai stovi ant kojų, žino, kas jis toks, jau žino, ką gyvenime nuveikė arba nuveiks dar“, – sakė N. Bunkė.

Taip pat moteris dalijosi, kad gyvenime jai pavyko daug visko išbandyti ir, pasak Natalijos, ji apsistojo ties tuo, kas jai labiausiai sekasi.

Laidos vedėjai pasiteiravus, kas galėjo nulemti, kad tie penkeri metai buvo tokie sėkmingi, dainininkė buvo atvira: „Tą lemia geri gyvenimo pasirinkimai. Ne paslaptis, kad tikrai tinkamas vyras atsirado šalia manes ir kai esi šalia tinkamo žmogaus, pats gali žydėti.“

REKLAMA
REKLAMA

Moteris atskleidė, kad santykiai su trečiuoju jos vyru Edgaru jai teikia laimę ir vis dar stebina gražiais dalykais.

„Mes būname visada kartu, dvidešimt keturias valandas per parą ir niekada nesipykstame. Labai keistas dalykas, kad per penkerius metus mes nesame susirieję, pasiuntę vienas kito“, – pasakojo Natalija. 

Atlikėja sakė, kad jos pažintis su būsimu vyru buvo visai netikėta, tiesiog viena moteris pas Nataliją užsisakė 10 orchidėjų, kurias reikėjo išsiųsti į Londoną. Natalija užsakymą paruošė, bet išsiųsti negalėjo, tad sutarė, jog gėles perduos užsakovės pusbroliui. Natalija Kaune susitiko su Edgaru ir perdavė jam siuntinį.

REKLAMA

Moteris atviravo, kad pirmą kartą pamačius Edgarą jis jai pasirodė labai patrauklus, o užsakovė papasakojo, jog jis dar ir Kriminalinės policijos pareigūnas. Šis faktas Natalijai paliko dar didesnį įspūdį ir po kelių išsiųstų SMS žinučių Natalija ir Edgaras susitiko. Neilgai trukus tarp jų užgimė romantiški jausmai.

Paprašius įvardinti mylimo vyro labiausiai patinkančią savybę, pašnekovė atsakė, kad labiausiai vertina jo ramų charakterį.

REKLAMA

„Jis sugeba kritinėse situacijose išlikti ramus. Aš esu cholerikė ir jei man susišviečia, kad viskas vyksta ne pagal mano planą, aš pakeliu balsą ar susinervinu, tada jis tiesiog išlaukia ir aš pati atsiprašau“, – sakė. N. Bunkė.  

Kalbai pasisukus apie Natalijos sūnaus Kristupo santykį su Edgaru, pašnekovė sakė, kad pasitaiko visko. Jei nutinka tokia situacija, kad Edgaras supyksta ant Kristupo, sūnui tai labai nepatinka.

„Kristupas yra velniūkštis. Iki 10 metų man buvo su juo labai sunku, dabar kažkaip tokie metai eina, kur galvoju, kad jis jau išaugo. Nebuvo lengvas vaikas, visada visur keldavo problemų. Aš gal pati esu tokia, kur nemoku priimti. Man norisi, kad viskas būtų taip, kaip aš sugalvojau ir jeigu yra ne taip – blogai“, – atskleidė Natalija.

REKLAMA
REKLAMA

Visą interviu su Natalija Bunke žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą ketvirtadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos Facebook paskryoje ir YouTube kanale.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų