N. Šiaudikytė pademonstravo seksualios mokinukės įvaizdį

Neringa Šiaudikytė gali pasigirti ne tik įspūdingu balsu, bet ir seksualia išvaizda. Dar kartą ji tai įrodė antradienį, per laidos „Žvaigždžių duetai“ filmavimą.

Sezono vidurio proga duetai virto trio: prie jų prisijungė ankstesnių „Žvaigždžių duetų“ sezonų dalyviai. N. Šiaudikytės ir aktoriaus Aisčio Mickevičiaus pora pasipildė dar vienu aktoriumi – prie jų prisijungė Eimutis Kvosčiauskas.

A. Mickevičius virto griežta mokytoja, o E. Kvosčiauskas ir N. Šiaudikytė, pasipuošusi dviem kasytėmis, trumpu sijonuku ir baltomis puskojinėmis, – neklaužadomis mokiniais, paliktais po pamokų.

Vis dėlto komisijos šis pasirodymas nesužavėjo ir jie aukščiausių balų neskyrė. Laima Lapkauskaitė buvo nepatenkinta, kad puikų balsą turinti Neringa tiesiog neatsiskleidžia: "Man gaila Neringos. Aisti, leisk Neringai padainuoti, ar tu mane girdi?" – piktinosi žymioji vokalo pedagogė.

"Aistis visada pasižymėjo išskirtiniu humoro jausmu. Vieniems jis patinka, kitiems ne... bet aš tikiuosi, kad aliuzija į Lietuvos prezidentę buvo atsitiktinė",- kolegą kritikavo ir aktorius Marius Jampolskis.

Daugiau laidos filmavimo akimirkų – nuotraukų galerijoje:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų