N. Bunkė švenčių proga parodė visus artimuosius: „Mūsų Ivanovų šeimyna!“

Į visų duris pasibeldus gražiausioms ir jaukiausioms metų šventėms – Kalėdoms – pramogų pasaulio žvaigždės pradėjo dalintis ne tik savo išpuoštomis žaliaskarėmis ar dovanomis, bet taip pat ir šeimos nuotraukomis.

39

„Pop ladies“ grupės narė Natalija Bunkė kartu su seserimi Kristina Ivanova demonstravo netikėtą Snieguolių įvaizdį, bet taip pat dalijosi mielomis asmenukėmis kartu su savo artimiausiais šeimos nariais.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. N. Bunkė ir K. Ivanova pasidalino šventiškomis asmenukėmis

Vienoje nuotraukoje Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė kartu su tėčiu ir mama: „Mūsų Ivanovų šeimyna!“, - skelbė N. Bunkė savo „Instagram“ paskyroje.

Merginos taip pat per šventes nepamiršo ir savo močiutės – kartu su ja šmaikščioje asmenukėje įsiamžino Ivanovų šeimos moterys.

Ne tik dainininkė, bet ir gabi floristė

Primename, kad N. Bunkė yra ne tik dainininkė, bet taip pat ir gabi floristė – moteris savo rankomis kuria dirbtinių gėlių puokštes bei namų dekoracijas.

Prieš šventes Natalija taip pat įsileido ir socialinių tinklų vartotojus į savo namus: savo „Facebook“ paskyroje ji pasidalino žiema alsuojančios eglutės nuotraukomis. Kalėdų medį moteris puošė kartu su sūnumi Kristupu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų