N. Bunkė negailėjo komplimentų R. Meilutytei: ji tikra šaunuolė

Atlikėjai Natalijai Bunkei ši vasara tikrų tikriausias darbymetis. Moteris ne tik rengia savo solinius koncertus, bet ir koncertuoja su suburta merginų grupe „Pop Ladies“. Naujienų portalas balsas.lt nusprendė pasidomėti, ar lieka N. Bunkei laisvo laiko pasižiūrėti šiuo metu visą pasaulį užvaldžiusias Londono olimpines žaidynes.

„Žiūrėjau krepšinio varžybas, kuomet žaidė lietuviai, bet prisipažinsiu, visų varžybų tikrai nemačiau“, - pasakojo Natalija.

Atlikėja neslėpė, kad nejaučia itin didelių simpatijų sportui: „Nesu labai didelė sporto mėgėja, labiau žiūriu varžybas vedina sportinio azarto. Kaip ir kiekvienas lietuvis, noriu, kad mūsiškiai laimėtų.“

„Rūta (aut. past. Rūta Meilutytė) nustebino nerealiai, tikra šaunuolė, visas pasaulis aikčiojo, kad ji tokia jauna, o jau tokie rezultatai“, - emocingai pasakojo N. Bunkė, pridūrusi, kad pačių varžybų matyti neteko.

Pasiteiravus, kuriam sirgalių tipui: emocionaliam ar ramiam priklauso pati N. Bunkė, atlikėja teigė, kad tai lemia jos nuotaika: „Jei tuo metu žiūriu tik krepšinį ir neužsiimu jokiais kitais darbais, tuomet būnu emocionali ir man „labai skauda“, kai mūsiškiai neįmeta.“


Rašyti komentarą...
b
bunke, lįsk į bonkę
2012-08-03 17:56:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia svarbi Rūtai Bonkės nuomonė...
Atsakyti
0

a
as
2012-08-03 18:19:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
na taip bunke, ji talentinga,ko nepasakysi apie tave.
Atsakyti
0

p
paskubėkite
2012-08-03 18:28:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ei, visi politikai ir šiaip vietinės reikšmės "Žvaigždukai"! Paskubėkite, kol dar galite "pasipiarinti" - įkišti ir savo trigrašį apie Meilutytę. Tarsi ir be jūsų trigrašio neaišku, kas ji ir ko verta. Menkystėlės jūs.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų