N. Bunkė – nebijo darbo: statybose įdarbins ir drauges

Dainininkė Natalija Bunkė (35) ne kartą įrodė savo verslumo galimybes. Jos koncertai kruopščiai suplanuoti keletą mėnesių į priekį. Užsakovai negaili pagirų grupių „Pop Ladies“ bei „Yva“ programoms, o moters kuriamų gėlių puokštės „Home Decor By Natalija Bunkė“ graibstomos glėbiais. Tačiau garsi dainininkė nusprendė jėgas Išmėginti naujoje veikloje – statybose. O kad sektųsi dar geriau į naują veiklą įtrauks ir grupės „Yva“ koleges – seserį Kristiną Ivanovą bei Godą Alijevą.

20

„Aš jau ne kartą sakiau, kad pati galiu atlikti ne tik moteriškus, bet ir vyriškus darbus. Įkalti vinį į sieną? Be problemų. Nudažyti sienas? Laisvai. Su Edgaru prieš keletą dienų apsilankėme Klaipėdoje, name, kur praleidžiame beveik visą vasarą. Ten dviese perdažėme laiptus, pritaisėme kilimėlius – viskas pavyko tiesiog puikiai, be priekaištų. Pagalvojau, o kodėl neatsinaujinti dar labiau? Taigi, greitu metu į namų apdailos darbus bus įdarbintos ir Kristina su Goda, kurios irgi visiems įrodys, kad remonto darbus gali atlikti neprasčiau nei vyrai“, - sako N. Bunkė.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. N. Bunkė Godos Alijevos gimtadienio proga Yvai siūlo naują darbą

Pasak Kristinos Ivanovos, jai sesers pasiūlymas prisidėti prie remonto darbų nebuvo netikėtas: „Natalija visų galų meistrė. Aš taip pat nebijau išsipurvinti. Greičiausiai mūsų šeimos bruožas – nebijoti darbo. Pati dirbu daug tiek koncertuodama, tiek grožio salone „Kristina“. Patikėkit – darant makiažą rankos tikrai būna įvairiausių spalvų. Aš manau, kad būsime puiki komanda, pritaikysiu savo estetikos ir kolorito žinias ir atnaujinę namus Klaipėdoje, neabejoju sulauksime ne tik kvietimų koncertuoti su savo naujomis koncertinėmis programomis, bet ir užsakymų sustilizuoti ar patarti interjero klausimais“, - šypsosi K. Ivanova.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2018-06-04 16:09:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
O darbo inspekciją apie draugių įdarbinimą statybose informuos ir mokesčius sumokės?
Atsakyti
0

?
?
2018-06-04 21:46:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kur Kristupas, tėvas su dukrom, motina su draugu, kas jį kokia teta kaime prižiūri.
Atsakyti
0

M
Mužikas
2018-06-08 17:05:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmonės, neikit į šitų susireksminusiu bobų koncertus ir baigsis jų išsidirbinejimas, teks parduot namus, kad išsilaikyt,galės emigruoti, kad užsidirbtų duonai,o tai vis kiša ir kiša jas,lyg tai nebėra vertų žmonių, bunkes, kunkes,kikul,paksaite, lyg tai visa Lietuva,tfu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų