N. Bunkė nebeišlaikė – viešai kreipėsi į R. Šimašių: „Drąsiai sakau – esate melagis!“

Dainininkė Natalija Bunkė visai neseniai savo 7-metį sūnų Kristupą pradėjo leisti į pirmąją klasę. Dar pirmadienį pakiliai su sūnumi nusiteikusi moteris mielai pozavo fotografams ir gyveno tik geriausiomis nuotaikomis.

52

Vis dėlto šį ketvirtadienį ji nebeišlaikė – išsakė griežtą kritiką Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui.

(52 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rugsėjo 1-osios šventėje – į 1-ąją klasę sūnų leidžiantys N. Bunkė ir D. Bunkus

Savo nuomone apie pradinukus ir jiems neva garantuotą prailgintą grupę po pamokų, ji pasidalijo socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

„Laiškas Vilniaus miesto merui Remigijui Šimašiui!

Pasakykite man, mielas miesto mere! Paaiškinkite, prašau, kaip paprastai pirmoko mamai, kodėl jūs taip nemylite savo miesto gyventojų? Drąsiai sakau – esate melagis! Per žinias kalbate, kad prailginta grupė mokyklą lankantiems vaikams yra garantuota, tačiau nutylite, kad tokios grupės – bent kol kas – nėra!

8.30 ryto atvežame vaikus į mokyklą, o 11-ą valandą jau turime pasiimti. Pasakykite, prašau, ar galite leisti mums, tėvams, normaliai dirbti? Kas apmokės mūsų pravaikštas darbe? Kodėl kitų miestų vadovai sugeba išspresti šią problemą, o jūs – ne?

Nuo rugsėjo 15-osios žadama, kad bus prailginta grupė, tačiau jūs siūlote mokytojams apmokėti tik tris su puse valandos! Matematika čia paprasta – tai reiškia, kad likusias valandas pedagogas dirbs nemokamai?! Nustokite žeminti valstybės tarnautojus! Visiškai nepageidaujame, kad ateitų kokia nekvalifikuota „baba Jadzė“, ir būtų su mūsų vaikais popietinėje grupėje! Leiskite mūsų mokytojai dirbti darbą, kurį jis išmano geriausiai! 

Žinote, Lietuvoje auginti vaikus tapo taip brangu, kad mokėdami kosminius mokesčius, kartu esame priversti septynmečiui vaikui samdyti auklę! Leiskite, prašau, atlikti man, kaip mamai, savo pareigas – aš noriu dirbti ir auginti vaiką pati!“, – rašė dainininkė.

N. Bunkė sulaukė daugybės palaikančiųjų, o R. Šimašius netrukus to paties socialinio tinklo asmeninėje paskyroje davė savo atsaką.


Rašyti komentarą...
G
Gerboama Natalja
2018-09-07 10:52:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai Jūsų vaikui bent mokyklos pastatas yra. Mano anūkui, kaip ir dar 600 vaikučių, skyrė darželį neesamuose pastatuose. Sutartis sudarė. Davė sąrašą, ką nupirkti. Rugsėjo 1-ąją į darželį, kurio nei būti nėra. Šituos 600 vaikų iš eilės su fiktyviomis sutartimis eliminavo, o paskutiniams eilėje išdalino paskutines vietas. Tiems, kurie paskutiniai buvo eilėje. Tada ant bačkos Šimašius ir giriasi- pagaliau VISI gavo darželį vaikučiai. Melagis- kukliai pasakyta. Sukčius. Kiek mamų be darbo liko, nes nei privačiuose vietų nebeliko. Bus riinkimai, ŠIMAŠEU
Atsakyti
0

A
Auklėtoja
2018-09-07 21:40:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei aš taip brangiai kainuoju ar negalėčiau gauti šiek tiek pinigėlių grynais?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų