„Reikia būti labai protingiems žmonėms, norint išsiskirti gražiai! Kai nebelieka meilės vienoje ir kitoje pusėje – tada skyrybos ir bus gražios“, – TV3 laidai „Nuodėmių dešimtukas“ jau rytoj prisipažins neseniai solinę karjerą pradėjusi žinoma Lietuvos dainininkė Natalija Bunkė.

Nors jai pačiai savo santuokos su kompozitoriumi, dainų autoriumi ir jau sausio 22-ąją startuosiančio didžiausio masto muzikinio projekto Lietuvoje „Chorų karai“ vienu iš generolų Deivydu Zvonkumi išsaugoti nepavyko, žinoma moteris tikina, kad skyrybos jiems iki šiol gražiai bendrauti tikrai netrukdo: „Puikiai sutariame, dirbame, draugaujame ir jokių problemų nematome!“

Deja, apie taikų „Yvos“ muzikinės veiklos sustabdymą ir gražias grupės skyrybas Natalija pasigirti negali, o ir atvirauti nėra linkusi: „Grupės ‚Yva' nebėra“, – atkerta scenos žvaigždė.

Jau rytoj, antradienį TV3 eteryje – pačios skandalingiausios Lietuvos žvaigždžių skyrybos! Dainininkė Nijolė Pareigytė ir krepšininkas Artūras Jomantas, pop scenos žvaigždė Mia ir verslininkas Radvilas Bubelis, aktorė Ineta Stasiulytė ir tango šokėjas Eduardas Gimenezas, prodiuseris Egmontas Bžeskas ir jo buvusi mylimoji Oksana Zlatkovaitė, politinės Kristinos Brazauskienės ir Vytauto Šustausko skyrybos, subyrėjusi idealia laikyta dainininko Mundžio ir jo žmonos santuoka, dainininko Stano skyrybos su žmona, grupės „69 Danguje“ griūtis, „Olialia“ imperijos žlugimas – kodėl su kūrybos ir gyvenimo partneriais skiriasi Lietuvos žvaigždės?

REKLAMA

„Skyrybos – lengviausias kelias! Trenkti durimis ir išeiti yra žymiai paprasčiau nei bandyti išsaugoti santykius“, – jau rytoj TV3 eteryje atviraus aktorė I. Stasiulytė, praėjusiais metais išsiskyrusi su savo vyru E. Gimenezu dėl dabartinio gyvenimo partnerio Deivido Meškausko. Moteris įsitikinusi: „Reikia susėsti, šnekėtis ir bandyti išsaugoti šeimą“.

Tačiau buvusios grupės „B'Avarija“ dainininkas Juozas Liesis apie meilės pabaigą ir bandymus išsaugoti šeimą turi priešingą nuomonę: „Jokie patarimai nepadės išvengti skyrybų!“

Visų laikų skandalingiausios žinomų šalies žvaigždžių skyrybos – jau rytoj tik per TV3!


Rašyti komentarą...
k
kaip toje dainoje
2012-01-10 19:18:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
mergaite is KAUNO RAJONO , VERTA MILIJONA.....va tokia buvo, tokia ir liks..
Atsakyti
0

V
Vyras
2012-01-11 10:12:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailai kalbi, turi suprasti, kai zmogus nenori buti su tavimi, nors ji vis dar myli tu privalai ji paleisti... Nes kitaip gyvenimo vis vien nebus... tik vien melagystes.
Atsakyti
0

a
as
2012-01-12 08:24:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazin ka kalbesi,kai liksi gale ratu,kai liaudyje sakoma.Skirdamasi su Zvonkum mandra buvai,nes jau kitam buvai uzsikorus ant sprando,o kaip bus kai su vaiku liksi?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų