N. Bunkė: barbė devyndarbė ar tiesiog skūpi žmona?

Natalija Bunkė sutiko atskleisti savo veiklos subtilybes. Pasirodo, kad vieną vaiką auginanti ir vieną vyrą turinti dainininkė ne tik gamina šeimai maistą, bet ir užima penkias pareigas savo įmonėje. Natalija įsidarbino Bunkės dizainere, siuvėja, kirpėja, prodiusere ir atlikėja.

„Dabar turiu vieną idėją kostiumams ir pabandysiu pasiūti pati. Nusipirkau naują siuvimo mašiną, labai knieti ją išbandyti", - KK2 laidai šio ketvirtadienio vakarą, 21 val. per LNK pasakos Natalija Bunkė.

Natalija scenoje visuomet atrodo puikiai. Pasitempusi, pasigražinusi nauja šukuosena, naujais rūbais ir kitais aksesuarais. Natalija daro viską, kad žiūrovas liktų patenkintas. Manot, kad Nataliją gražina nuosavas stilistas, grimeris ar manikiūrininkas?!

„Visas grožio salonas yra mano namuose. Jei sugalvoju, kad reikia nusidažyti plaukus, aš tuoj pat namie galiu juos imti ir nusidažyti", - sakė N. Bunkė.

Kaip Natalija Bunkė tvarko savo pajamas ir išlaidas? Visa tiesa apie scenos žvaigždės pinigus ir didžiausios grožio paslaptys jau šįvakar 21 val. tik per KK2. Vedėjai – Ugnė Skonsmanaitė ir Tomas Ališauskas.


Rašyti komentarą...
K
Kaip ir daugumos moterų
2012-04-27 10:22:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
jos galva prikimšta šaunių idėjų. Sėkmės, Natalija. Beje, gera idėja brangiausiai kainuoja versle, tad kam ją perleist. Ir prie ko čia šykštumas? Moteris turi noro ir randa laiko viskam, ir tai puiku. ar rašinio autoriui labiau patinka baltarankės tuščiomis galvomis?
Atsakyti
0

L
Liepa
2012-04-27 11:53:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu prie ko čia skūpumas, jei moteris gali PUIKIAI pati savimi pasirūpinti. O dieve dieve, išleistų daug savo grožiui, tai tada antraštė būtų - "Išlaidi žmona besirūpinanti TIK savo išvaizda"? Sėkmės, Natalija, gerai, kad ir nekreipiate dėmesio į tiek pliurpalų
Atsakyti
0

A
Asta
2012-04-27 14:12:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
tiesiog protinga moteris ir tiek...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų