Muzikos prodiuseris Zyggo palygino studijas Anglijoje ir Lietuvoje: kokybė labai skiriasi

Lietuvis muzikos prodiuseris Deividas Žygas, žinomas sceniniu vardu Zyggo, neseniai kartu su didžiausia Skandinavijos šalyse įrašų kompanija pristatęs savo naujausią darbą „Keep The Love“ remiksą teigia, kad kiekvienam jaunam žmogui yra labai pravartu įgyti bent vieną aukštąjį išsilavinimą užsienyje. Anot vaikino, tai yra labai naudinga.

5

„Londone jau antrus metus studijuoju šiuolaikiškos muzikos institute kūrybinį muzikos prodiusavimą. Iš tikrųjų, kiek teko lyginti studijų programas Lietuvoje ir užsienyje, deja, bet studijų kokybė labai skiriasi.

Turiu daug draugų, kurie studijuoja Lietuvoje ir kalbant apie muzikos srities studijas, labai gaila, kad yra daug dėmesio skiriama smulkmenoms, bet mažai laisvės yra paliekama kūrybai.“

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvis muzikos prodiuseris Deividas Žygas – Zyggo apie studijas Anglijoje

Lietuvis muzikos prodiuseris teigia, kad negalima kaltinti Lietuvos, bet reiktų daryti tam tikras permainas vardan aukštesnės studijų kokybės:

„Aš nemanau, kad reikia ieškoti kaltų. Aš manau, kad studijų kokybė pasiekiama bręstant laikui, keičiantis supratimui ir tai yra tiesiog per jaunos valstybės problema. Reikia laiko tam, kad galėtumėte ir įvertintume skirtumas bei priimtume teisingus sprendimus, kad jaunimas būtų lavinamas ne vien dėl rezultatų, bet, kad būtų suteikiama ir daugiau laisvės augti pačiam kaip žmogui.“

Zyggo teigia, kad rezultatai nėra studijų prioritetas Anglijoje ir kad tai tik rodiklis parodantis kryptį:

„Visos Anglijos švietimo sistemoje nėra mokomasi vien dėl rezultato. Anglijoje studentas sulaukia tiek daug paramos, kad nedaryti pačio kursinio darbo būtų tiesiog gėda. Esu mokęsis dviejose Londono švietimo institucijose. 2015 metais baigiau Islingtono koledžą ir šiuo metu mokausi šiuolaikinės muzikos institute.

Iš tikrųjų, galiu drąsiai palyginti, kad tiek ten, tiek ten – studentas sulaukia tiek daug emocinės, techninės ir dar visokios kitokios pagalbos, kad neatlikti užduotų darbų tiesiog būtų gėda. Pats galutinis rezultatas yra vertinamas kaip atspirties taškas ir niekada nebūsi paliktas vienas su žemiausiu įmanomu rezultatu. Britai visada bandys ieškoti sprendimo kaip pakelti mokymosi lygį ir suteikti motyvacijos jaunam žmogui. Šis dalykas man be proto patinka.“

REKLAMA

„Iš tikrųjų, mano manymu, kad kiekvienas jaunas žmogus privalo bent vienas studijas pasirinkti būtent užsienyje. Tai – labai išlaisvina, padeda augti kaip žmogui, praplečia pažinčių ratą bei labai užgrūdina. Iš tikrųjų, tai yra labai naudinga ir tikrai pravers gyvenime.

Studijavimas užsienyje man labai padėjo pakeisti tam tikras ideologijas, pakeisti patį požiūrį į gyvenimą, išmokti savarankiškumo ir tam tikrose stresinėse situacija priimti teisingus sprendimus. Visada patarsiu jaunam žmogui tai išbandyti ir pradėti savo asmeninį gyvenimą būtent užsienyje praleidžiant bent kelerius metus.“, – teigia Deividas.

Naujausią Zyggo kūrinį išgirskite čia:


Rašyti komentarą...
s
sdf
2021-02-14 16:01:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
jis cia prodiuseris kazkoks? neskaiciau traumos, kad negauciau, bet panasu, kad kazkaoks vaikas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų