Moterų grožiui skirtame vakare – ir ką tik kūdikio susilaukusi Žuolytė

Rudenišką trečiadienio vakarą visas būrys garsenybių sugužėjo į „NewCrush“ renginį, kurio metu buvo paskelbta, kad tai – naujasis „Biovaistinės“ vardas. Anot įmonės atstovų, naujasis pavadinimas ne tik sukuria platesnę prekės ženklo tapatybę, bet ir daug taikliau įkūnija įmonės idėją – priversti žmones nusišypsoti visomis prasmėmis.

36

Grožio ir sveikatos produktais susidomėjo neseniai kūdikio susilaukusi Inga Žuolytė, Julija Žižė, Solveiga Mykolaitytė, Deimantė Kazėnaitė, Neringa Čukinienė, Alina Silivanova, Kamilė Tumelytė – Kaia ir daugybė socialinių tinklų žvaigždžių bei tinklaraštininkių.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moterų grožiui skirtas vakaras

Renginyje buvo pristatomi nauji produktai, skirti tiek grožiui, tiek gerai savijautai palaikyti. Juos ant savo pačių odos išbandyti nusprendė didelė dalis moterų. Kai kurios teigė, kad be veido kaukių, ypatingų kremų ar specialių vitaminų, skirtų gerai odos ir plaukų funkcijai palaikyti neįsivaizduoja savo grožio stalelių.

Naujasis logotipas puikiai atspindi įmonės siekį sukurti dar tvirtesnį, artimesnį ryšį su klientu. Kadangi kosmetika ir maisto papildai yra daugelio žmonių kasdienybės dalis, kompanija nori, kad visas procesas nuo rinkimosi, konsultavimosi iki siuntinio gavimo būtų smagus, patogus ir greitas. Todėl įmonė pakeitė ne tik savo įvaizdį, tačiau ir iš pagrindų atnaujino savo internetinės prekybos puslapį. Kadangi  įmonė siekia stebinti savo paprastumu, draugiškumu bei išpuoselėtu asortimentu.

„Prekių asortimentas itin platus, jame galima rasti nuo sertifikuotų ekologiškų produktų iki itin prabangių ir išskirtinių, ypatingomis veikliosiomis medžiagomis pasižyminčių gaminių. Visi šie produktai yra kruopščiai atrinkti konsultuojantis su savos srities specialistais (gydytojais, vaistininkais, kosmetologais) ir atitinka aukščiausius standartus.

Renginio akimirkas išvysite nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų