Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kuo strainesne boba tuo didesne nevala,kas gali paneigti tai?
nu bet kokia ta Marina baisi. fui kaka
is vis tie antakiai tokie stori tragedija. nu dar, kad stori dar galima kentet kazkaip, bet tas ryskumas kaip blynai ant veido,visai marinai netinka.
graziai moteriai viskas tinka ir grozio proceduroms tikrai daug laiko nereikia
Su tais priauginamais plaukais tai cia gamta ne prie ko :D visom gamta dave plaukus tik kad pacios juos nudegina su dazais,fenais ,tiesintuvais,garbanokliais :D ypac peroksidas greitai plaukus nueda
Turi buti su saiku. Kazi kaip tos makijazu, soliariumu ir kitu priedu megejos atrodo kai nusiprausia ir nusiima visa artilerija :DDDD
noriu taip ir pasiryškinu,kam nepatinka,gali nežiūrėt
Nieko tie vyrai nesupranta...visko reikia,bet aisku su saiku :))
netiesa. natūraliai esu mėlynai balta, be blakstienų ir ne antakių, to natūralaus GROŽIO kažkaip nelabai kas pastebėdavo. nueinu į soliariumą retkarčiais 5 minutėm, esu balta, bet bent jau nemėlyna, antakius turiu nupieštus, nes jų natūraliai nėra, blakstienos priaugintos, bet vyrai nesupranta, sako kokios gražios tavo blakstienos. taip kad viskas, kas su saiku, mėlynos odos permatomų bruožų lietuvaitėms tikrai grožio daug prideda.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų