Moteris plastinėms operacijoms išleido ketvirtį milijono: parodė, kaip kūnas atrodė anksčiau

Nuo pat paauglystės dėl išvaizdos kompleksavusi britė Krystina Jamieson visuomet žinojo, kad kai tik turės galimybę – tobulins savo išvaizdą. Vos sulaukus 18-os, jai buvo atlikta pirmoji krūtinės didinimo operacija.

10

Dabar 35-erių moteris tvirtina, kad plastinėms operacijoms jau išleido apie 250 000 svarų sterlingų. Ir neketina sustoti.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krystina Jamieson

Pietų Yorkshire, Rotherhame gyvenanti Krystina praėjusiais metais susilaukė sūnaus, tačiau, kaip tvirtina ji pati, ilgai puoselėtai figūrai tai nepakenkė. Bent jau nepakenkė taip, ko plastinė chirurgija nesugebėtų pataisyti.

Su sutuoktiniu sporto klubui vadovaujanti moteris neslepia, kad pagrindinės jos pajamos toli gražu nėra iš sporto. Internete ji pardavinėja savo atviras nuotraukas, taip pat su klientais bendrauja ir vaizdo skambučiais. Vienas toks virtualus pasimatymas ar atviresnės kelios nuotraukos moteriai sukrauna net iki 2 000 svarų sterlingų.

Ji tvirtina, kad toks gyvenimo būdas jai padėjo užsidirbti ir leisti sau tobulinti savo kūną, taip pat ji tvirtina, kad jau taupo sūnaus mokslams.

Britei iš viso atlikta dešimtys plastinių operacijų. Aštuonis kartus tobulinta krūtinė, du kartus atlikta nosies plastika, veido patempimas, pilvo korekcija, smakro korekcija, netgi koreguota ir atnaujinta jos vagina. Ji taip pat nesuskaičiuoja, kiek kartų jai leistos lūpų, skruostų, nosies injekcijos.

 


Rašyti komentarą...
A
2021-04-08 20:17:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
nematau čia jokios moters ...man su rega turbūt prastai,nes matau daržo baidyklę...
Atsakyti
-1

R
Rasius
2021-04-08 20:03:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reto baisumo boba,bėda kai varžtų galvoj nėra
Atsakyti
0

R
Rasa
2021-04-08 20:06:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų