Moteris nusprendė nebesiskusti barzdos: dar niekada nesijaučiau tokia seksuali

Beveik visą savo gyvenimą Rose Geil kovojo su pernelyg dideliu kūno ir veido plaukuotumu. Jos kasdienybė buvo perpildyta nuolatinėmis plaukų šalinimo procedūromis, skutimusi ir brangiais vaistais, tačiau nepadėjo niekas.

15

Prieš 8 mėnesius, ji padėjo tašką savo gyvenime. 39-erių moteris iš Oregono nusprendė į šalį mesti visus skustuvus ir, pasak istorijos herojės, ji dar niekada gyvenime nesijautė seksualesnė nei dabar, rašo dailymail.co.uk.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Barzdota moteris atvirai: dar niekada nesijaučiau tokia seksuali

Rose tikina, kad gyvenime ji sulaukė begalės pašaipų, pajuokų, užgauliojimų ar net fizinio smurto. Tai neabejotinai paveikė jos asmenybę, socialinį gyvenimą, šeimą ir draugus, nuo kurių daugelį metų slėpė šią stigmą.

Ryškiai padidėjęs plaukuotumas Rose kankina jau nuo 13 metų. Būtent tada ji nieko nelaukus pradėjo skustis. Su laiku situacija tik blogėjo, todėl tokį ritualą ji pradėjo atlikti kiekvieną rytą, tai truko net 25-erius metus.

Rose mama stengėsi jai padėti, tik deja nežinojo kaip, mat visos priemonės buvo bergždžios. Mergina gėrė specialias kontraceptines piliules, lankėsi pas specialistus, tačiau ir jie skėsčiojo rankomis.

REKLAMA

„Atsimenu savo mokyklos išleistuves ir kai mano parneris lietė mano veidą... Aš taip bijojau, jog jis žino mano paslaptį, kad net palikau jį ir nebebendravau su bendrais pažįstamais“, - atsimena moteris.

Ji niekada negalėjo džiaugtis nakvojimu pas drauges, nes atsibudus ant jos smakro, žandikaulio pradėdavo kaltis rytinė barzdelė.

„Mano draugai to net neįtarė, aš visą laiką tai slėpiau. Tačiau aš vieną dieną pavargau nuo to“, - pasakoja ji.

Tik po daugelio metų Rose priėmė save tokią, kokia ji yra ir pamilo. Šiandien ji pasitiki savimi ir iki šiol nežino tikslios šio sutrikimo diagnozės.

„Užsiauginti barzdą buvo neįtikėtina patirtis. Tai buvo sunku, pati pradžia reikalavo emocinio pasiruošimo, jaučiausi nepatogiai“, - pasakoja Rose, kuri per 6 savaites užsiaugino pilną barzdą.

„Jaučiuosi moteriška, seksuali ir jausminga. Sutinku daug žmonių, kurie manimi didžiuojasi ir žavisi mano drąsa, jiems aš įkvėpimo šaltinis“, - džiaugiasi R. Geil.


Rašyti komentarą...
R
Ratai kvadratai
2016-06-10 09:32:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
O aš, nepaisant visų neigiamų komentarų, manau, kad ji yra šaunuolė! Svarbiausia mylėti save ir patikti sau tokiam, koks esi. Merginos, nesugebančios priimti savęs dėl stambaus sudėjimo, apgamėlio ne toje vietoje ar netobulų nagų/plaukų, imkite pavyzdį!
Atsakyti
-1

K
Kristina
2016-06-10 20:16:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesuprantu kodėl piktinatės, juk čia žmogus nekaltas dėl to koks esa, neprisiaugino ji tos barzdos, maladiec,kad sugeba priimti save tokia kokia yra,nepaisant neturinčių ką veikti,tik kritikuoti kitus nuomonės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų