Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viena britų pora teigia vos per 10 mėnesių sutaupiusi 20 000 svarų sterlingų, nes atsisakė maisto į namus ir firminių produktų.

Viena britų pora teigia vos per 10 mėnesių sutaupiusi 20 000 svarų sterlingų, nes atsisakė maisto į namus ir firminių produktų.

REKLAMA

Abby Dunsmure „TikTok“ platformoje įkėlė vaizdo įrašą, kuriame papasakojo apie savo pinigų taupymo įpročius bei pasidalijo keliais patarimais.

Mergina sako, jog anksčiau buvo impulsyvi pirkėja, o dabar kartu su vyru kruopščiai taupo jų svajonių namui. Labiausiai jiems padėjo keli paprasti gyvenimo būdo pokyčiai, teigia ji.

„Mūsų tikslas yra per trejus metus sutaupyti £90,000 ir aš jums papasakosiu, kaip mes taip darome“, – dalijasi Abby.

Britė sako, jog pirmiausia ji su vyru atidarė taupomąją sąskaitą, nes „paskutinis dalykas, kurio jūs norite, tai visus pinigus laikyti vienoje vietoje“.

„Labai lengva juos tiesiog atskirti ir tuomet jūs negalėsite jų taip lengvai pasiekti, – pasakoja Abby. – Taigi, mano patarimas yra atidaryti taupomąją sąskaitą ir atskirti visus jūsų mokesčius nuo santaupų.“

REKLAMA

Mergina taip pat rekomenduoja rinktis ne firmines prekes, o jų analogus.

Maistas, valymo priemonės, bet kas kitas – galite visa tai įsigyti nebrangiai, o skirtumo nepajusite, – sako ji. – Makaronų ir salotų padažo skonis bus visiškai vienodas. Kai kurių produktų skonis skiriasi, bet 9 atvejais iš 10 to skirtumo nepajusite, ir sutaupysite daug pinigų.“

Abby taip pat siūlo neleisti pinigų brangiai kavai iš „Costa“ ar „Starbucks“, o vietoje to nueiti į „Lidl“ parduotuvę ir už 80 pensų nusipirkti dėžę nefirminės kavos.

Na, o vietoje maisto į namus turėtumėte gamintis jį patys.

„Tai jums sutaupys labai daug pinigų, o maistą lengvai galite pasiruošti iš vakaro“, – pataria britė.

„Dabar mes maistą į namus užsisakome gal kartą į tris ar keturis mėnesius. Nėra reikalo jį užsisakinėti kiekvieną savaitę. Taupykite pinigus!“ – su sekėjais dalijasi mergina.

REKLAMA
REKLAMA

@abbydunsmure

For reference we have no car, debts we don’t drink or smoke☺️ part 2?💸✨ #savingmoney #savingmoneytips #savingmoneytip #savingforahouse #buyingahouse

♬ original sound - Abby Dunsmure

Dar viena Abby rekomendacija – vertinti pinigus darbo valandomis: „Pavyzdžiui, jeigu rankinukas kainuoja £80, tuomet jums reikia, sakykime, 8 valandų, jog tiek uždirbtumėte. Ar tikrai norite išleisti £80 rankinukui, kuriam uždirbti jums reikėjo 8 valandų? Aš asmeniškai nesikelčiau 6 ryto ir nedirbčiau visos pamainos dėl rankinuko.“

Na, o paskutinis Abby patarimas yra įvertinti, ar jums kažko tikrai reikia, ar tiesiog to norite.

„Kaip buvusi impulsyvi pirkėja, dabar aš žinau skirtumą tarp norų ir poreikių, ir tai visam laikui pakeitė mano gyvenimą“, – dalijasi ji.

Pora taip pat nevartoja alkoholio ir nerūko, bei neturi automobilio.

„Mes su vyru uždirbame maždaug £3,000 per mėnesį ir atsidedame po £2,000. Kai tik įmanoma, dirbame labai daug viršvalandžių“, – pridūrė Abby.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų