Rašyti komentarą...
mūsų valdžiukė pasistengs,kad kitais metais mes taptume nugalėtojais,jau keli mėnesiai stengiasi.
Šiandien skaitau naujienas ir norėjau džiaugtis mūsų Monika Liu, bet deja...visur tik kalbama apie Ukrainą, tarsi Lietuva net nebūtų ten dalyvavusi. O Ukrainos komisija Lietuvai nedavė nė vieno balo, kaip ir pernai.
Na išties tas.ūsų lindimas kažkam į ....jau darosi bjaurus.atrodo mes niekaip negalim būti laisva šalis su savo nuomone,siekiais,norais.pirmiausia sulindom...rusams,gruzijai,dar kažkam,dabar ukrainai,juk ir gyvenant kaimynystėje padedi kaimynui ištikus bėdai,bet nelendi pastoviai.kaip tam multike,,gal tau dainelę padainuoti,gal šieno paduoti,,.atsiprašau bet toks lendantis pastoviai kaimynas užknistų.ir norėtųsi atsikratyti tai ir eurovizija parodė,kad mes jiems esam tik toks kažkoks šaltinis ,,kol galim tol semiam o kai jau ne tada mums jūsų nereikia.....taigi būkim orūs garbingi ir savarankiški .....
Komentatoriai! Ar visai kvankteliuoete? Reikia palaikyti savo šalies atstovę. Jai tai labai svarbu. Tai kaip ir sporte, be sirgalių nieko nebus!
@Aleksandra Mes palaikome Ukraina o ji Lietuvai didelę špygą parodė. Nuo šiol Ukrainai ne cento
Liu! Jūs šaunuolė! Tikras talentas! Jeigu ir ne pirmoji vieta, mes Jumis didžiuojamės. Toks deimantas turi žybėti.
mūsų Monika YRA NUGALETOJA
nu ir ka ka tuo norėjot pasakyt žurnalikėliai žulikėliai, silpni tie plojimai vos pusgarsiu, kitos šalys kur kas agrasyvesnių gavo ovacijų ir plojimų. Ka jau kalbėt apie Ukrainą!
Šaunuolė!
Kodel laiko ne ykraynine veliava !!??
@Kokia geda Todėl, kad tu DEBILAD iš didžiosios raidės.
@LTU Iš tiesų kur padėjo tą vėliavą
Į viršų