Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ir jos lūpos kaip ančiuko snapas...
Fu...Baisu...
Melagė, kaip tau nerūpi vyro piniginė, dėl pinigų gali keliais lakstyti apie turtingus vyrus. Buvai basa kai pradėjai lakstyti su į tėvus tinkančių Andriumi, o dabar vaidini turtuolę.
Nėra tie vyrai tokie kvailiai, kad bijotų kažkokios kvietkutės ar pikulės.Protingas,save gerbiantis vyras niekada neprasidės su tokiomis tuštutėmis silikoninėmis alia gražuolėmis.Protingi,išmintingi vyrai nuo jų tiesig pabėgo.
Tau viską reikia duoti o tu ką gali duoti vyrui išskyrus
Negalima apie savo buvusius rašyti blogai, narcizas jeigu buvai su žmogumi vadinasi buvo gerai,kam viešinti tokius dalykus manau nuo to ne lengviau , duosiu patarimą isikalk į galvą mes visi žmonės darome klaidų, mažiau kalbėk tai ko nereikia
Na tikra izimybe, jeigu ne Šedzius niekam nežinoma eilinė mergina gyventų
Ne be reikalo sakoma, kad su kuo sutapsi, tokiu ir pats tapsi arba pasakyk, kas tavo draugai, pasakysiu, kas tu, todėl draugystė su Pikul nėra gera reklama rimtiems santykiams. Žinoma, gaila jaunos merginos, kuriai kugelis Šedžius sugadino gyvenimą.
Na, tokios susireikšminusios personos netinka normalios šeimos moters vaidmeniui. Vyrams reikia nuoširdžios paprastos moters o ne reklaminio stendo; taigi čia ne baimė o tiesiog vyrai mato kad ponia netinkama šeimai ir vengia tokių barakudų. Lygiai kaip yra vyrų , niekada nesubręstančių "berniukų", taip ir moterų tarpe yra tokių "kvietkučių", kurios nesutvertos šeimyniniam gyvenimui. Nieko čia naujo.....Neduota...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų