tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mirė dainininkė Vitalija Katunskytė (1955-2023). Moteriai buvo 67-eri.

Mirė dainininkė Vitalija Katunskytė (1955-2023). Moteriai buvo 67-eri.

REKLAMA

Apie tai pranešė delfi.lt.

„Taip, dar nežinoma mirties priežastis, daktarai sako, kad dėl širdies. Ji buvo namuose“, – portalui sakė buvęs dainininkės dukros Monikos vyras Kęstutis Blažys.

Velionė dainininkė gimė 1955 metais Šiauliuose. V. Katunskytės populiariausios dainos: „Pražydo sodai“, „Aš moteris“, „Tau meluoti negaliu“, „Balta lelija“.

Spalio 6-ąją kalbinta gimtadienio proga atlikėja neslėpė ir ją slegiančių sunkumų. „Tikiuosi gyvenimo pagerėjimo, nes labai sunkiai sekasi... <...> Žmogus nesi guminis, neišsitempsi į šonus“, – sakė estrados dainininkė.

Moteris jau kurį laiką kentėjo nuo sveikatos problemų – stubure prispausto nervo, tirpstančių kojų, antsvorio ir širdies problemų. V.Katunskytė minėjo, jog dėl šios problemos ne kartą teko kreiptis į gydytojus, tačiau šie, dėl didelės rizikos, operacijos atlikti nerekomendavo.

REKLAMA

Koncertuose pastaruoju metu ji buvo matoma sėdinti ant kėdutės.

Velionė turėjo planų – sausio 28-ąją buvo suplanuotas jos ir Aido Maniko koncertas Raseinių rajono kultūros centre Berteškiuose.

REKLAMA

Anksčiau portalui tv3.lt moteris minėjo, kad sveikatos problemos jai apsunkino judėjimą.

„Dabar gyvenu proto ribose. Honorarai, aišku, nebe tokie dideli, reikia susiprastinti. Aš esu savikritiškas žmogus, atlikėja metuose, galima sakyti, kad net į trečią pakopą perėjau. Turiu problemų su sveikata – stubure prispaustas nervas, kojos tirpsta, sunkiai judu. Ką darysi.

Aišku, išeini į sceną, atsisėdi ant baro kėdės ir dainuoji. Mano žiūrovai sako: „Vitalija, nekreipkit dėmesio, ant baro kėdės šiais laikais daug kas dainuoja“. Jie ateina manęs klausyti, o ne žiūrėti, ar lengviau, ar sunkiau aš į sceną ateinu“, – portalui tv3.lt pasakojo dainininkė.

REKLAMA

Dainininkė anksčiau juokavo, esą su svoriu kovoti jai jau pabodo: „Kaip aš sakau – Dievas davė moteriai daug. Kad balso davė – ačiū, nežinau net Dievui ar tėvams. Bet, kad vat to kūno per daug – tai visą gyvenimą kaip su šakėm traukinį puldinėju su svoriu. Dabar žiūriu, kad medikai jau prieina prie išvados, kad jeigu genetiškai atsineši tą savo visą grožį, nu tai ką su juo daryt. Viską dariau aš su tuo svoriu, ir operavausi, diržus dėjau ir čiut nenumiriau, vos sepsis nesigavo, vėl išėmė, vėl kilstelėjo. Dabar panašiai laikosi vienodai.“ 

REKLAMA
REKLAMA

„Aišku, suplonėt norėtųsi, tas viršsvoris nėra kažkas gero, bet ką padarysi. Ai, kaip aš sakau, jau tokių metų, kas belieka, jau Dievulis davė. Mes visi norim būti ir gražūs, ir liekni, ir talentingi, ir diplomuoti. O ką gaunam, tą – reikia džiaugtis. Man draugė sako – nebūk nagla Vitalija, nori būti ir figūringa, ir graži, ir talentinga – palik biški kitiems. Nu ką dabar, nelipsi į duobę gi. Norėjau būti Olialia pupytė, bet gavosi Katunskytė“, – kvatojasi Vitalija. 

REKLAMA

„Jau mane publika pamilo tokią, klausykit. Tai ačiū, kas klauso dainų, gerbia, myli. Reikia mylėti save tokį koks esi ir nėra čia ko. Būtų neįdomu, jei visi būtumėm šešiasdešimties kilogramų. Kam nepatinka, tas tegu nežiūri, o aš sulaukiu kasdien skambučių iš nepažįstamų žmonių, kurie sako, kad pasiilgo, myli, perka mano plokšteles. Dabar atlikėjų yra daug, visiems pasaulyje vietos užteks. Nežeminkim, nederkim – mūsų tauta mėgsta taip. Kai pradeda pilti srutas, tai nei žino tiksliai, nei girdėjo, nei matė, bet va svarbu savo nuomonę išreikšti. Palinkėčiau visiems kultūros, pozityvumo, mandagumo“, – sakė žinoma moteris.

REKLAMA

Koncertinė veikla

Moterį bene labiausiai išgarsino dainos „Pražydo sodai“, „Aš moteris“, „Robinzonas“, „Balta lelija“ ir kt. Karjerą ji pradėjo dar jaunystėje, o scenoje praleido daugiau nei 40 metų. Vasaromis ji savo dainomis džiugindavo žmones Palangoje.

Tiesa, pastaruoju metu į koncertus rinkdavosi mažai žmonių, apie tai moteris anksčiau pasakojo portalui tv3.lt.

„Norisi normalių koncertų. Sakydama „normalių“ turiu omenyje su daugiau žiūrovų, nes tikrai dabar labai jaučiasi pamažėjimas. Manau, kad dabar dar prasidės šildymas, tai žmonių dar labiau sumažės. Dabar savaitgaliais turiu 4 koncertus per dieną. Žiūrovai pyksta – važiuoti man iš Šiaulių į Lazdijus yra didelis atstumas ir jei yra nupirkta tik 15 bilietų, tai tikrai dėl to nevažiuojame, esame priversti atsisakyti. Žiūrovai labiausiai pyksta, esu sulaukus epitetų, kad esu „ne žodžio žmogus“. Žiūrovus aš myliu ir gerbiu. Bet važiuoti į koncertus rajonuose su tiek žmonių yra tiesiog nuostolis“, – neslėpė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Per 2 dienas Vitalija turi suvažinėti į 8 koncertus ir dar jiems spėti pasiruošti. Kaip tikina ji pati, tai atima itin daug energijos. „Per dvi dienas 8 koncertai yra nemažai, aš labai pavargstu. Pirmadieniais aš su pižama vaikštau visą dieną, tądien nieko nenoriu matyti, su niekuo nenoriu bendrauti. Pradedu atsigauti tik trečiadienį. Tačiau reikia džiaugtis, kad dar žmonių susirenka.

Aš žmogus be karūnos – dėkojui Dievui, kad dar krutu ir jei dar toliau taip bus, gal ir išeis už sąskaitas susimokėti“, – juokiasi moteris.

Charizmatiska moteris, be puikybes, uzuojauta.
Užuojauta visiems artimiesiems.
Ilsekis ramybeje.Buvo tikrai nuostabi dainininke ir puiki moteris.Palanga jos tikrai pasiges.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų