Milijonai banko sąskaitose, tačiau automobiliai – lyg paprastų mirtingųjų

Išgirdę žodį „Holivudas“, iš karto pagalvojame apie nesibaigiančius vakarėlius, pinigų švaistymą ar blizgančią prabangą. Žvaigždės milijonus išleidžia savo drabužiams, jachtoms, namams ir automobiliams. Pavyzdžiui, amerikiečių reperiai Lil Wayne ir Flo Rida savo „Bugatti“ automobiliams išleido daugiau nei 2 milijonus JAV dolerių, žinoma, tai vieni brangiausių automobilių pasaulyje. Tačiau kai kurios įžymybės visai nesureikšmina savo turtų ir elgiasi it būtų paprasti žmonės. Jūs nepamatysite nei vieno „Porsche“, „Lamborghini“ ar auksinės „Bugatti“ automobilio šiame sąraše. Tačiau išgirsite apie žmones, kurie įnešė nemažą indelį kino, muzikos, verslo industrijoje, bet savo automobiliams išleido mažiau nei 50 tūkst. JAV dolerių.

12. Natalie PortmanToyota Prius

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: talentų ieškotojai Natalie Portman atrado vienuolikos

Amerikiečių aktorė, „Dior“ reklaminis veidas, žmona ir mama, - Natalie Portman pradėjo vairuoti paprastą Toyota Prius automobilį, tuomet kai ypač daug dėmesio pradėjo skirti socialiai ir politinei veiklai.

Dabar ji kovoja už gyvūnų teises ir yra tarptautinio vaikų labdaros fondo ambasadorė.

11. Katy PerryVolkswagen Passat

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Katy Perry po skyrybų išgyveno depresiją

REKLAMA

Pop-muzikos žvaigždė, dainų žodžių kūrėja ir aktorė, pradėjo dainuoti bažnyčios chore, o pop-muzikos scenoje debiutavo daina „I kissed a girl“ 2008 metais.

Ji įtraukta į „Gineso“ rekordų knygą kaip savo karjerą geriausiai pradėjusi atlikėja, taip pat Katy Perry turi daugiausiai sekėju socialiniame tinkle „Twitter“. Žvaigždė prisipažino, kad savo 2010 metų Volkswagen Passat nenorėtų keisti į jokį kitą brangesnį automobilį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų