Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vilniaus Rožytė ll
BAISU!
ojezau,baisu kaip mano gyvenimas
Apkūnūs žmonės dažnai tampa klounais, durneliais, kad tik niekas nekalbėtų apie jų storumą, matytų tik linksmumą. Būtinai nešiojami debiliški akiniai, visos įmanomos spalvos vienu metu ir šukuosena "sprogimas makaronų fabrike".
@jūsų cv Nes trūksta tokiems normalios aprangos. Tuomet rengiasi beleką, kas jų nuomone gali paslėpti apkūnumą. Bet iš tikrųjų, yra daug vyrų, kuriems patinka tokios putlios, minkštos ir didelės. Ir dėl jų eina iš proto. O jei mergina normalaus sudėjimo, bando atšerti ir perka vien saldumynus.
@Skonio reikalas Nejuokink:D
Su viršsvoriais mažai kam patinka.
Negirdėta nerėgėta, kad vyras bandytų atšerti kaip tu sakai:D Gal sumaišiai su ūkių savo:D
@Darius Dabar draugės dukra numetė daug svorio, tai jau jos vyras nepatenkintas. Ir šiaip, daug tenka bendrauti, nes mėgstu, tai visokių dalykų vyrai pripasakoja.
@Na Pafantazuok:D
Aš esu vyras mes irgi daug pakalbam vyrų rate ir tik už save prisižiūrėjusias moteris.
Tiek vyrai tiek moterys save prisižiūrintys yra super.
@Va Man vyrai pasakoja savo fantazijas ir gyvenimo istorijas. O jūs ten tarpusavyje dalinatės įspūdžiais po sexo su vis skirtingomis.
@Skonio reikalas Jei vyro mama yra apkūni, tada galima sakyti "eina iš proto" dėl apkūnių. Vyrai apskritai lieka su ta, kuri neatstūmė. Tai jei jis vaikšto su stora, vadinasi, ji vienintelė nepavarė jo šalin arba prie normalesnių prieiti jis bijo. Retas rinksis storą, jei turi iš ko rinktis.
@cv Kai buvau paauglė, teko matyti labai gražų vyrą su labai labai stora moterimi, ta prasme žmona. Aš nemanau, kad ypatingai išvaizdūs vyrai turi problemų dėl moterų pasirinkimo. O šiaip, visi žmonės savaip gražūs, jeigu yra tvarkingi ir elementariai prisižiūri. Seksualumas yra visuma. Mano minimu atveju ten dar jauni žmonės. Ir ji ištekėjo būdama ypač apkūni. Dabar kai numetė svorio, labai išgraužėjo. Bet vyrui nebėra už ko suimti...
@cv Yra toks dalykas kaip Meilė. Ir tau visai nesvarbu, nes myli ir net nežinai už ką.
@Šiaip Ne. Renkiesi pagal mamą. 100 proc. Jei matai moteryje savo maman, tada bus meilė. Tiesa, kažkurį laiką gali būti su nepanašia į mamą, bet po kiek laiko su ja skirsies.
@cv Nežinau kaip ten su tuo panašumu, bet gal kažkiek tiesos ir bus. Turiu daug pusbrolių. Vienas iš jų yra mano jauno tėčio kopija, nes vis gi brolio sūnus. Kai jį pamatau, negaliu atitraukti akių. Tiesiog labai malonu jį matyti. Greičiausiai tai yra kažkoks smegenų darbo vaisius, nes užplūsta toks ypatingas jausmas. Keisčiausia, kad jam taip pat norisi bendrauti su manimi. O jo žmona yra labai pavydi. Tėčio jau daug metų nebėra, bet vis pagalvoju apie jį. Ar smegenys sutapatina tuos du vaizdus? Turbūt. Bet nebūtinai panašūs žmonės yra tokie pat.
Man moters seksualumas yra ne triusikai sulindę šiknoje, ne dekoltė su papais išverstais, ne sijono trumpumas, ne pripūstos lūpos, ne šiknos pripūstos ir t.t
Man moters seksualumas yra protas daugiau niekas.
@Domas Tu teisus.
Ką tu išvardinai su tokiu tiuningu kai pamatau tai su protu niekaip nesusija:D
@Saulius Tau tiks ir su tiuningu, nesusija tu, nesusija.
@Domas O jeigu moteris protingesnė už tave?
Gal ir gerai, kad kodel paklause, bet kam kam, bet tik ne Metlovaitei kalbeti apie seksualuma :D
@Archis kalbėjimas apie tai (kaip ir tų organų paišymas ant sienų) yra didelis požymis, kad to nėra, trūksta arba yra problemų
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų