Sensacingas, seksualus, skandalingas, aistringas, konfliktiškas – toks LNK naujojo sezono realybės šou „Trečias nereikalingas“. Tokia ir šio šou vedėja – dainininkė Mia (Vilija Pilibaitytė).

„Trečias nereikalingas“ – tai realybės šou, kuriame svarbiausia – žmonių santykiai. „Tai bus šou be kaukių. Rodysime, kaip įsimyli, barasi, taikosi, skiriasi ir gimsta naujos poros“, - intriguoja šou prodiuseris Kristupas Krivickas.

Vienuolika bet kokia kaina išgarsėti pasiryžusių dalyvių apsigyvens prabangiuose apartamentuose. Penkios merginos „susiporuos“ su penkiais vaikinais. Vienas arba viena liks be poros. Ir nuo tos akimirkos jo arba jos didžiausiu tikslu taps bet kokiomis priemonėmis išskirti jau susidariusią porą ir užimti išstumtojo arba išstumtosios vietą . Neturėti antrosios pusės realybės šou „Trečias nereikalingas“ - tai pražūti ir iškristi iš žaidimo.

Skyrybos, susitaikymai, išdavystės, įsimylėjimai, ašaros ir pašaipos - laidoje bus visko, ir dar daugiau...

Realybės šou vedėja Mia sako, kad jos pačios gyvenimas – beveik kaip realybės šou. „Mano gyvenime visuomet būdavo trečias nereikalingas. Dabar su didžiausiu džiaugsmu kurstysiu tą aistrų katilą, o susiklosčius situacijai ir pati pasinersiu į šį nepakartojamą žaidimą“, - naujais iššūkiais gyvenime džiaugiasi dainininkė ir realybės šou vedėja.

REKLAMA

Mia užsimena, kad ne tik ves laidą, bet ir dalyvaus vienoje ar kitoje situacijoje. „Ar mėginsiu išskirti poras? Na, gal ne... nors ką gali žinoti, esu neprognozuojama šiuo klausimu“, - sako antrosios pusės šiuo metu neturinti Mia.

„Trečias nereikalingas“ neapsieis be garsenybių. Geidžiamiausi Lietuvos vienišiai ir vienišės stačia galva ners į aistrų sūkurį, bandydami išskirti realybės šou gimusias poras. Taip pat laidoje išvysime žinomų garsenybių porų. Visko gali nutikti, kad jau pirmą savaitę įsijungę realybės šou, žiūrovai išgirs, kad išsiskyrė, atrodo, neišskiriama garsenybių pora...

Skandalingiausias meilės realybės šou „Trečias nereikalingas“ - nuo naujojo sezono per LNK.Mia, LNK nuotr.


Rašyti komentarą...
.
.
2008-07-22 17:53:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
turetu but idomu
Atsakyti
0

D
DAINIUS
2008-07-22 18:00:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
JEI PUIKIAI SEKSIS DALYVAUTI IR VIENAI TOJE LAIDOJE
Atsakyti
0

g
gabi
2008-07-22 18:22:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
gal bus ir ydomu kartais uzmest aky :DDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (34)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų