Mia Pilibaitytė – apie buvusio vyro Nerijaus paduotą pareiškimą policijai: „Nesuvokiu, kodėl toks žmogus vis dar laisvėje“

Atlikėjos Mios Pilibaitytės ir jos buvusio vyro Nerijaus Antanavičiaus drama dar nesibaigia. Po skandalingos laidos „Prieš srovę“, kurioje N.Antanavičius kaltinamas padovanojęs buvusios draugės automobilį naujajai mylimajai, Mia sulaukė laiško iš Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato.

Naujienų portalas tv3.lt atlikėja pasakojo, kad labai nustebo gavusi laišką iš Klaipėdos policijos komisariato: „Greta (laidos apie N.Antanavičių herojė – aut. past.) Klaipėdoje nebegyvena, ji išvyko į užsienį, aš gyvenu Kaune ir Nerijus gyvena Kaune, bet pareiškimas parašytas Klaipėdoje.“

Pasak Mios, policija susisiekė su atlikėja ir pranešė, kad yra atsiųstas laiškas el.paštu ir ji turi atsakyti į klausimus: „Greičiausiai skambinsiu į policiją, maža ką, aš juk irgi galiu atsiųsti tokį „laišką“. Klausiu jų ar iš tiesų yra parašytas pareiškimas, nes man tai įtartina.“

Laiške minima, kad Nerijus susitiko su atlikėja aptarti pasirodančią skandalingą laidą ir perdavė 1500 eurų: „Jis sako, kad sumokėjo tuos pinigus man, kad laida nepasirodytų. Tai yra ne mano kompetencija, aš juk esu tik žurnalistė, kuri dirba toje laidoje. Jis turėjo skambinti prodiuseriams ir aiškintis. Taip pat jis man yra skolingas, patikėkit, tikrai ne 1500 eurų, o begalę pinigų. Jei šis žmogus įsivaizduoja, kad pasiūlys pinigų ir aš nepaimsiu, tai jis labai klysta. Šiuo atveju net nebuvo kalbos apie laidos nutraukimą ar išėjimą. Kalba ėjo apie skolas.“

Mia prisipažino, kad buvęs sutuoktinis pasirodžius laidai kaltino atlikėją: „Skaičiau, kad jis aiškino, jog Greta niekuo dėta ir tai yra mano karas, ir kad aš sugalvojau visą siužetą. Man tai nėra aktualu, metus laiko mes nebendravome.“

„Nors naujoji Nerijaus mergina sako, kad ši istorija išgalvota ir ji vairuoja savo automobilį, tačiau ši situacija yra puikiai žinoma. Juk pati Greta važiavo pas ją namo atsiimti automobilio. Tas Nerijaus ginimas atrodo labai keistas, nesuprantu, kodėl gina jį. Mano galva, tai yra nesuvokiama, kur tas moteriškas solidarumas ir palaikymas viena kitos“, – stebėjosi atlikėja.

„Mes puikiai žinome, koks Nerijus yra iš tiesų. Aš ir Greta ne vienintelės, kurios nuo jo nukentėjo. Yra daugiau žmonių, kurie tiesiog nenori to viešinti. Aš nesuvokiu, kodėl toks žmogus yra vis dar laisvėje“, – prisipažino Mia.

Dainininkė prisipažino, kad Nerijus puikiai moka apsukti moterį savo pinklėmis: „Kai su juo gyvenome ir vis „išlįsdavo“ jo darbeliai, aš aiškindavausi, domėdavausi apie jo skolas. Atlikdavau savo tyrimą, sužinodavau už ką ir kodėl jis skolingas. Vis naujo sužinodavau, galiausiai supratau, kad mano požiūris į gyvenimą su šiuo žmogumi labai skiriasi.“

Po tokių įvykių moteris nusprendė sukurti grupę, kurioje rinksis nuo N.Antanavičiaus galimai nukentėję asmenys.

REKLAMA

Svetimą automobilį padovanojo kitai

Primename, kad TV3 laidoje „Prieš srovę“ moteriai ir vėl teko prisiminti santykius su buvusiu vyru, skandalingai pagarsėjusiu Nerijumi. Tiesa, šįkart auka istorijoje bus jau ne Mia. Jai per buvusį vyrą teko pereiti tikrą pragarą, tad Mia ne iš karto patikėjo, kad jos pačios taip skaudžiai, su milžiniškais finansiniais nuostoliais išgyventa istorija, kartojasi jau kitos moters gyvenime.

„Nejaugi būdama su Nerijumi negirdėjai istorijų apie jį? Dėl šios priežasties aš garsiai kalbėjau visiems ir perspėjau kitus. Nejaugi tavęs tai netrikdė?“, – tiesiai šviesiai Gretos paklausė Mia.

„Daug tų istorijų yra. Juk dabar visi skiriasi ir pykstasi. Aš niekada nesikapsčiau po praeitį. Jis buvo pelnęs mano pasitikėjimą“, – prisipažino Greta.

Nors Mios skyrybų istorija ir nuaidėjo viešai, ja patikėjo ne visos. Šįkart į Nerijaus pinkles sako patekusi žavi pajūrio gyventoja Greta. Ji – pasiturinti, jauna moteris, kuri, atrodytų, turi viską. Jos butas primena pilį, o netoli jūros ji dabar statosi namą. Ir nors būtų galima pagalvoti, kad Gretai nieko netrūko, jos kelyje netikėtai pasimaišė Mios buvęs vyras. Ar ji pasidavė pasakai apie tą vienintelį princą ir laimingą pabaigą?

„Leisk, atspėsiu. Iš pradžių Nerijus tau dovanojo milžiniškas, į glėbį netelpančias rožių puokštes?“, – puikiai žinodama savo buvusį vyrą laidoje Gretos klausė Mia.

Greta netrukus pripažino, kad tai, ką sako Mia, yra tiesa. O po to, kaip dabar laiką atgal atsukusi svarsto simpatiška moteris, Nerijus susidomėjo jos verslu, jos netoli jūros statomais namais.

„Jis prisiekinėjo, kad tikrai nėra alfonsas, bet tai – schema, kaip suvilioti turtingas jaunas moteris!“ – sakė simpatiška medikė, kuri Miai atskleidė, kad neseniai sužinojo ir apie kitas pasiturinčias, į tokią gudrią Nerijaus schemą patekusias moteris.

„Šio vyro kuriamos pasakos, kaip stipriai jis mane pamilo, mane taip įtikino, kad aš jam patikėjau savo automobilį“, – prisipažino mergina.

REKLAMA

Tačiau kaip iš pasakos svaigi istorija visai kitu kampu pasisuko tada, kai savo verslą turinti Greta sužinojo – tuo pat metu Nerijus vis dažniau pastebimas kitos, pramogų pasaulyje puikiai žinomos moters draugijoje. Ir nors tuo patikėti buvo sunku, Greta netrukus suprato – jiedu iš tiesų pora, o minėta garsi moteris apie mylimąjį Nerijų kalba įvairiuose interviu, dėkoja savo socialiniuose tinkluose už įspūdingą gimtadienio šventę ištaigingame dvare bei rodo nuotraukas, kuriose – akimirkos, kai į šventę buvo atskraidinta sraigtasparniu.

„Nerijus man prisiekinėjo, kad su ta moterimi neturi nieko bendro“, – pasakojo laidoje Greta bei pridėjo, kad tuo metu nuolat duodavo jam pinigų, kuriuos Nerijus galimai išleisdavo su nauja mylimąja.

Buvo pasipiršęs

„Aš mėgau ne tik gauti, bet ir dalytis meile. Mėgau rūpintis žmogumi. Jis nebuvo mano tipažo, tačiau tarp mūsų buvo chemija. Jis buvo paslaugus, rūpestingas, atrodė, lyg mokėjo įlysti į tavo siela ir sukurti iliuzija, kad esi saugi ir mylima“, – pasakojo Greta.

Tačiau ir taip karšta situacija kulminaciją pasiekė tada, kai Nerijus žinomai pramogų pasaulio atstovei padovanojo Gretos BMW X6?

„Tai buvo įmonės automobilis, pirktas už 92 tūkst. eurų. Nerijus, kaip darbuotojas, buvo antrasis automobilio vairuotojas. Teisiškai automobiliu galėjo naudotis tik aš ir jis, niekas kitas negalėjo sėstis už vairo“, – kalbėjo mergina.

Galiausiai Greta suprato, kad tai buvo tik žaidimas: „Sužinojau iš kitų istorijų, kad Nerijus bendrauja ne su viena pasiturinčia mergina Klaipėdoje. Jis prie savo „aukų“ prieina per draugus.“

Tiesa, mergina prisipažino, kad Nerijus jai buvo ir pasipiršęs: „Tik pasipiršo man be žiedo. Kartojo man, kad esu jo žmogus, aš stengdavausi rimtai to nepriimti. Galiausiai po mėnesio jis ėmė kalbėti apie vestuves, nesu ta, kuri dėl vestuvių viską mesčiau, tačiau jas planavome kitą vasarą. Man patinka vyrai, kurie yra su polėkiu, kurie dega gyvenimu, Nerijus buvo panašus į tokį.“

REKLAMA

Greta prisipažįsta, kad Nerijumi šventai tikėjo, o tai ką rašė žiniasklaida ir kiti socialiniai tinklai, manė, kad yra melas. Viskas aišku moteriai pasidarė, kai socialiniuose tinkluose ji pamatė Nerijaus nuotraukas su nauja mylimąja, pramogų pasaulio moterimi. Nuotraukose buvo užfiksuota didžiulė puokštė gėlių, o prie jų ir baltas BMW X6, papuoštas balionais. 

„Tai buvo mano įmonės automobilis, ar jiems galvoje negerai? Tokius cirkus man už nugaros krėsti“, – jau iš pasiutimo juokėsi Greta.

Įpykusi moteris nuvažiavo į Kauną ir atsiėmė savo automobilį iš naujos Nerijaus mylimosios kiemo: „Ji pasakė, kad nėra su niekuo susijusi ir buvo labai smagu iš mano pinigų švęsti jubiliejų. Norėjau greičiau paimti automobilį ir lėkti iš ten.“ 

Neįtikėtinų meilės intrigų ir pramogų pasaulio užkulisių istorija – žiūrėkite čia:


Rašyti komentarą...
O
O
2021-10-14 12:39:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai iš jo veido matyti,de bi...
Atsakyti
-1

!
!
2021-10-14 13:44:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
dieve dieve visai zmogui ku ku drauges auto dovanoja kitai ir dar pareiskima raso t
Atsakyti
-3

t
taigi
2021-10-14 13:57:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet ta nerijaus meiluze tai visai buka jai dovanojo kitos automobili ta atvaziavo ir atsieme bet vis tiek ji gina baisu
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų