Rašyti komentarą...
Laime jus lydi
Abu gražūs jauni žmones,graži pora.Laimes!
Nu jau ko ko, bet lašinių ir bjaurumo Vitulskienei nepavydžiu. Jei tokia bobše kaip antonoviene nusimetė 60kilu o šitoji jau negali. Bjauri kiaule ar matet ja be makiažo turiu mintyje Vitulskiene? Apsileidus bjaurybe ir tiek dar ir tingine.
Merunas superinis zmogutis. Merunai, pavaikyk savo boba apie troba neleisk ryti kaip kiaulei ir pavirs tavo Erika i gražuole
@Nepavydi Ir iš kur jumyse tiek pykčio. Pavydit jūs jiems puikaus gyvenimo ir sutarimo. Meilė nuo mokyklos suolo, kas gali būti gražiau. Ne figūroj esmė. Tiesiog graži, mylinti pora. Manau, pavydi tie, kam nenusisekė gyvenimas.
@Nepavydi Pažiūrėk į veidrodį
@Nepavydi Liūdna dėl jūsų, žmogau.
Džiaukitės gyvenimu.
@Nepavydi Reikėtų pažiūrėti veidrodyje į save, o tik paskui bandyti kritikuoti. Aš manyčiau, kad didesnės kiaulės už tave nėra.
Myliu Jus abu ir Meruna ir tavo zmona.As didziuojuosi Jumis.Jeigu tai yra nuosirdu negadinkit tiems zmonems gyvenimo ir kad nei viena barakuda ten neisisuktu
Bukit ir bukime laimingi!
ERIKA, ĄČIŪ. Tas gyvenimas yra toks pilkas o tu kaip saulės spindulys, mano apsiniaukusioje padabgėje.
Gražiai atrodot,ponia Vitulskiene☺
Pasisekė naglai prasčiokėlei apsukti protelį puikiam vyrui
@Taip Šitas tai geras, užskaitau, bet galbūt ji myli ta vyrą o jūs čia su savo nesamonėm...
@Taip Įdomu ar komentuojantis asmuo pats ar pati nebūsi prasciokas! Jie nuo mokyklos laikų įsimylėję, tada kada Merūnas nebuvo net žinomas dar Lietuvoje. Kokie šlykštus padarai tie komentatoriai, pavydi laimės kitiems kaip nežinau kas!
@Taip O jums pavydas proteli susuko.
@Taip Ji tokia pat prascioke kaip ir jis. Ir kaip ir daugelis mūsų. Jie abu lygus. O jūs pasižiūrėkite į save. Matyt paciam nesiseka,kad and kitų pilat purvą.
@Mari O istorija buvo tokia:
Ji buvo metusi Merūną ir sugrįžo kai Merūnas dalyvavo realybės šou, tai...
Tuo viskas pasakyta,man ji puolusi visam gyvenimui
Vitulskiene zvonke ir visos kitos isiskyre ir vel veda nori gero gyvenimo an svetimo bi nori nujot i roju o vitulskis fainas tik ar ilgai dovanos netokios moterys jo nori geriau vibtatoriu jai nes jis dauk vazineja i turus
@Musius Kad vitulskiene nebuvo išsiskyrus asileli tu
@Musius Nu jau ne tau spręst kokios moterys, kas išsiskyrė, kiek dovanos.
Į viršų