@Vaiva
Neskaityk ir neklausyk o dainuoja visiems nes jis neskirsto žmonių ,aš mažai rašau tačiau tokių komentarų negaliu nepakomentuoti ,gėda gėda ,,išprusėliams,, kurie tikriausiai net gamos neišdainuotų
@Gražina
Vakar gerai įkaušęs padainavau daugiabučio kieme ,tai šiandien su trimis lūžusiais šonkauliais negaliu baigti vakar pradėtos arijos ,kaimynas guodžia kad savaitėlę kitą palauks ,tačiau tie kurie mane laužė pareiškė kad dar gerai atsipirkau su trimis nes kitą kartą jau ir aštuonerių gali neužtekti.Ką jau padarysi juk menas reikalauja aukų-nutariau tęsti.
Pastaruoju metu Merūnas per daug vaidenasi visur, kam taip nusipiginti, kokia stora oda bebūtų reikia turėti orumo ir saiko, solistą turėtų garsinti jo talentas ir koncertai, o ne tušti plepalai ir įrankių statybai reklama.
@Desperacija
Jis ne zmogus? Operos talentas turi telikti uzdarytas operos remuose? Jis laisvas zmogus, niekam blogo nedaro pasirodydamas kt laidose, kam nepatinka neziurekite. Nuostabi ju seima, islikit kartu amzinai !!!!!!!!!!!!
šauni pora, o labiausiai jiems pavydi ir tyčiojasi pagyvenę moterėlės, kurioms vedybinis gyvenimas nenusisekė, nepavyko savų vyrų po padu pasikišti. Tai matydamas Vitulskių šeimą tiesiog pasiunta, dergia kaip išmanydamos. Sėkmės jūsų šeimai, nekreipkite dėmesio į piktų bobų komentarus. Kaip sakė Kristus : Tėve, atleisk jiems, nes jie nežino ką daro. Tos moterys bjaures ES ir už gyvates.
Merūnas Vitulskis papasakojo, kodėl sulaukė grasinimų: „Jeigu norėsim, tu čia visą naktį dainuosi“