Melanios įvaizdis – identiškas Dianai: gražu ar persistengta?

Pirmadienį, karališkuosiuose rūmuose surengtas prabangus banketas Amerikos lyderiui. Iškilmingai sutiktas D.Trumpas ir jo žmona Melania dalyvavo vakarienėje su Britanijos karališkosios šeimos nariais tviskančioje Bekingamo rūmų pokylių salėje. Nors tuo metu visų akys buvo nukreiptos į JAV prezidentą ir Didžiosios Britanijos karalienę Elizabeth II-ąją, internautams pro akis nepraslydo ir Melania.

10

Iškilmingo vakaro metu Melania vilkėjo klasikinę „Dolce & Gabbana“ mados namų suknelę su tamsiai mėlyna apykakle bei diržu, jos galvą dengė „Hervé Pierre“ skrybėlaitė, kuri buvo priderinta prie suknelės spalvos. Šis įvaizdis priminė 1995-ųjų princesės Dianos įvaizdį. Princesei šį įvaizdį sukūrė Tomaszas Starzewskis. Tiek Melania, tiek Diana buvo pasipuošusios baltos spalvos suknelėmis, galvą dengė – skrybėlė.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Melanios Trump įvaizdis

Internautai netrukus suskubo dalintis savo įžvalgomis. Vienas komentatorius rašė, kad nejaučia pagarbos šiai šeimai, tačiau jam labai patiko ši apranga, o kitas pridūrė, kad įsimylėjo šią aprangą. Vieni komentatoriai teigė, kad ji atrodė geriau nei pati princesė Diana.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų