Britų princesė Charlotte į mokyklą žengs drąsiau – ją ten pasitiks brolis

Nors pirmoji diena mokykloje kai kam gali sukelti streso, tačiau Didžiosios Britanijos princesė Charlotte ten turės užtarėją – savo vyresnįjį brolį.

11

Kensingtono rūmai penktadienį pranešė, kad ketverių metų Charlotte nuo rugsėjo drauge su broliu princu George'o mokysis Londono „Thomas's Battersea“ mokykloje.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 4-ojo gimtadienio proga paviešintos naujos princesės Charlotte nuotraukos: ją užfiksavo mama

Ši mokama mokykla, kur mokosi 560 mokinių nuo 4 iki 13 metų amžiaus, siekia ugdyti „rūpestingus pasaulio piliečius“, skelbiama jos interneto svetainėje.

Pasak direktoriaus Simono O'Malley, mokyklai yra „malonu“, kad princas Williamas ir Kembridžo kunigaikštienė Kate išrinko jų mokyklą Charlotte.

„Mes labai laukiame, kada galėsime pasveikinti ją ir visus mūsų naujus mokinius mokykloje rugsėjo mėnesį“, – pareiškė mokyklos vadovas.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2019-05-25 04:52:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Supermama kunigaikštienė nebus.Princas irgi nelabai buvo patenkintas laisvės suvaržymu,bet buvo paaiškinta,kad kitaip nebus- teks lavintis ir viskas gerai.Jokio streso.
Lietuvoje tai neįmanoma.Visi tėvai moko mokytojus kaip turėtų būti ,dažnai pamiršdami kurioje klasėje jų vaikas.Daržely sėdi iki 8 m. ir dar pabūtų iki pensijos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų