Meiželytė atskleidė, kas sugriovė jos santykius: tai pakeitė net svorį

Šiandien TV3 laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovai neslepia dalijantys gyvenimą iki Seimo ir po jo. Vieniems tai buvo tik ketveri metai – viena kadencija Seime, kitiems – net keliolika metų. Bet kuriuo atveju, tai buvo itin reikšmingas etapas, daug ką pakeitęs jų gyvenime. Pakeitęs netgi santykius šeimoje, parodęs tikruosius veidus tų, kurie buvo šalia.

3

Apie tai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbės Dalia Teišerskytė, Donalda Meiželytė ir Asta Baukutė.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meiželytė atskleidė, kas sugriovė jos santykius: tai pakeitė net svorį

Keturias kadencijas – net šešiolika metų Seimo nare buvusi poetė, verslininkė Dalia Teišerskytė su džiaugsmu prisimena visus tuos metus. Ją ir dabar, po beveik ketverių metų pertraukos, partija kviečia sugrįžti į sąrašus, bet pati abejoja, ar dar pasiryš tokiam žingsniui: „Vis dėlto mano metai mane slegia. O Seime reikia dirbti pilnu pajėgumu, kad pateisintum žmonių lūkesčius.“

Tik pernai baigėsi ir ilgus metus trukęs jos skyrybų procesas su vyru Anatolijumi Čupkovu, nors dvasinės skyrybos, kaip pati sako, įvyko dar trečiosios kadencijos metu – kai staiga iširo idealia laikyta, trisdešimt metų kartu pragyvenusi jų pora.

„Tikrai ne Seimas sugriovė mano šeimą. Tiesiog taip atsitiko. Ir aš nieko nekaltinu. Pati gal kalta – mažai dėmesio skyriau šeimai, – prisipažįsta. – Seime ilgą laiką niekas net nežinojo mano problemų. Tik kad aš tuo metu buvau labai sublogusi ir turėjau meluoti, kad laikausi stebuklingų dietų. Aš dar vieną kadenciją laimėjau per visus tuos didžiuosius perversmus. Todėl galiu sakyti, kad tai nepalietė mano politinės karjeros visiškai.“

Renginių ir privačių švenčių vedėja Donalda Meiželytė neslepia, kad išrinkta į Seimą pradžioje jautėsi ne savo vietoje. Teko kardinaliai keisti įprastą gyvenimą: „Garderobą, dienotvarkę, režimą – viską pakeisti iš pagrindų. Numečiau gal aštuonis kilogramus iš karto, kaip per gerą įsimylėjimą.“ Deja, stačia galva nėrus į darbus, subyrėjo santykiai su ilgamečiu širdies draugu.

2008-2012 metų Seimo kadencija aktorei Astai Baukutei kainavo ir atsisveikinimą su teatru, ir subyrėjusią santuoką. Ji iki šiol jaučia besivelkantį patyčių šleifą, o grįžimas į aktorystę buvo lėtas. 

REKLAMA

Ką reiškia būti garsiu, atpažįstamu politiku ir staiga likti už borto – be Seimo, be politinio posto? Koks jausmas būti nebereikalingu? Ir į kokias naujas veiklas nerti, kad pavyktų užsimiršti arba atrasti save iš naujo?

Apie visa tai – žurnalo „Žmonės“ ir TV3 televizijos kuriamoje laidoje „Visi mes žmonės“, šiandien 19.30 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
D
Dar
2020-02-11 15:36:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
viena žvaigždžių karta. Šį kartą, daug iš kitų besijuokiančio, pono Valinsko į seimą atvilktos kompanijos. Bet dar vis juokiasi puodas, kad katilas juodas... Lai pasižiūri į savo ale seimūnes - juokdares. Labai mat jos dirbo... Tik ką jos ten dirbo...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų