„Meilės be sienų“ finale – jausmams pasidavusios poros, merginų ašaros ir paskutinę akimirką palikta favoritė

Vasarą žiūrovus džiuginęs, saldžiausių meilės akimirkų su kaupu padovanojęs ir daugybę gerbėjų įgijęs populiariausias TV3 ir Go3 vasaros projektas „Meilė be sienų“ pasiekė finišą. Po daugybės iššūkių, pavydo scenų ir ilgų ieškojimų, vieni čia rado tai, apie ką ir svajojo – antrąją pusę. Deja, ne visiems šou baigėsi taip, kaip jie tikėjosi – buvo ir tokių, kurie projektą paliko ne tik braukdami ašaras, bet ir slėpdami didžiulę širdgėlą.

Vis dėlto viena aišku – finalas išties viską apvertė aukštyn kojomis.

Paskutinė, ilgiausioji projekto „Meilė be sienų“ serija siurprizų pateikė visiems dalyviams. Į meilės trikampį įsipainiojęs Dovydas Rimkus-Rimkenzo buvo priverstas nuspręsti, su kuria mergina prieš finalą atsisveikinti – Aleksandra, su kuria jausmai liejosi per kraštus, ar Kristina, kuri tapo kikboksininko nauja simpatija.

Nors ir skaudančia širdimi, vaikinas galiausiai pasirinko pastarąją. Įskaudintai Aleksandrai beliko braukti ašaras: „Jis išsirinko Kristiną. Viskas. Su ja pasimatyme jis buvo du kartus – su manimi praleido visą likusį laiką. Būdamas 22 metų jis išmoko pasirinkti. Prievarta mylimas nebūsi. Daugiau neturiu jam ką pasakyti“.

Tačiau Rimkenzo – ne vienintelis vaikinas, atsidūręs meilės trikampyje. Juoda katė perbėgo ir tarp Konstantino ir kitos Aleksandros – gražuolės bei projekto vaikinų numylėtinės. Mergina Konstantiną ėmė įtarinėti – ar jo jausmai tikri? O gal jis iš tiesų susižavėjo Aliona, nors Aleksandrai sakė kitaip? Vis dėlto ji buvo ne vienintelė nepasitikinti šiais santykiais – Konstantinas nusprendė, kad Aleksandra yra aktorė, o štai Aliona – nuoširdi mergina.

Įtampos netrūko ir finale, kuriame vienas kitą turėjo rinktis ir vaikinai, ir merginos. Vedėjams ištarus vieno iš vaikinų vardą, šis turėjo apsispręsti – likti kambaryje, ar pasirodyti didžiojoje salėje. Pastarasis gestas reikštų, kad jie pasiryžę pripažinti savo jausmus ir sulaukti mylimosios. Tuomet jau patys vaikinai turėjo ištarti vardą tos, kurios laukia – tokios pačios taisyklės galiojo ir merginoms, kurios svajojo išgisti savo vardą. Tos, kurios mato ateitį su jas kviečiančiu vaikinu, turėjo ateiti į salę, o tos, kurios pasidavė abejonėms – likti kambaryje.

Šitaip susiformavo net 4 laimingos poros. Edgaras, bučiniais apipylęs Alą, privertė ją ir vėl patikėti meile – mergina pasirodė salėje ir jiedu tapo pirmąja vakaro pora. Savo jausmais nesuabejojo ir Kristina su Rimkenzo bei mažoji Aliona ir Danas. 

O štai didžiausia vakaro intriga tapo skandalingai iširusi Konstantino ir Aleksandros pora. Tuo, kad privalo ateiti į didžiąją salę ir drąsiai pasitikti finalą, vaikinas neabejojo. Deja, mergina, kurios vardą jis ištarė, nebuvo Aleksandra – paskutinę akimirką Konstantinas persigalvojo ir pakvietė Alioną. Negana to, paaiškėjo, kad mergina Konstantinui taip pat neabejinga ir į didžiąją salę iškeliavo nė neatsigręžusi į įžeistą Aleksandrą. 

REKLAMA

Tuo tarpu visą projektą vaikinų numylėtine buvusi ir ne vienam širdį sudaužiusi Aleksandra liko viena – merginos spėjimai apie Konstantiną pasitvirtino ir ji iš projekto iškeliavo be antrosios pusės. Toks pats likimas laukė ir į šou sugrįžusio Dovydo – žinodamas, kad nė viena mergina nerodo jam šiltų jausmų, jis taip ir liko sėdėti savo kambaryje…

Aistringiausias vasaros projektas „Meilė be sienų“ jau baigėsi, tačiau naujosios kartos televizijoje Go3 žiūrovai ir toliau kviečiami išvysti pikantiškiausias akimirkas ir visa tai, kas liko už kadro… 

 


Rašyti komentarą...
G
GĖDA
2021-08-27 16:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia nebuvo favoritų čia buvo Lietuvos muzikų cirkas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų