Medikų aplaidumas atėmė nekaltą gyvybę: pagimdė jau negyvą kūdikį

Kristy Watson paviešino nuotraukas, kurioje savo naujagimį sūnų laikė pirmą ir paskutinį kartą. Skaudžios fotografijos greitai apskriejo internetą ir sukėlė tikrą jausmų bangą.

23

Kristy labai troško būti motina, mat prieš tai patyrė tris persileidimus. Nėštumą ji apibūdina, kaip stebuklą, kuris vos jos nepražudė. Ji kentėjo nuo itin aukšto kraujo spaudimo, suprastėjo regėjimas, o galvos skausmai buvo nebepakeliami.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Medikų aplaidumas atėmė nekaltą gyvybę: pagimdė jau negyvą kūdikį

„Mano kūnas taip smarkiai kovojo, kad išlaikytų mano sūnų gyvą, kad atėmė jo gyvybę, jog išsaugotų manąją“, – rašė ji socialiniame tinkle „Facebook“.

Kai moteris buvo nėščia 32 savaitę, medikai pasakė, kad nebegirdi sūnaus širdutės. Gimdymas buvo sukeltas medikamentais ir po dvylikos valandų, Kristy jau galėjo laikyti savo sūnų rankose, tačiau jis jau buvo negyvas.

„Jeigu jie būtų padarę ultragarso tyrimą tą dieną, jie būtų pamatę, kad mano placenta nebedirba. Jeigu jie būtų padarę kraujo tyrimus, jie būtų pastebėję, kad jis yra netinkamas. Tai galbūt nebūtų pakeitę situacijos, tačiau aš to niekada nesužinosiu“, – skausmą ir pyktį ant medikų liejo motina.

Kristy trokšta, kad būsimos motinos nebijotų skatinti medikų atlikti joms tyrimus, kad tiksliai žinotų, jog jų atžaloms niekas negresia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų