Maslobojevo karantinas negąsdina: pademonstravo įspūdingus raumenis

Kiekvieno pirmadienio vakarą laidoje #IšNamų“ legendiniai vedėjai – Orestas ir Džilda Vaigauskai – susisiekia su žinomiausiais Lietuvos veidais, o visai neseniai jie paskambino ir  pasaulio kikbokso čempionui Sergejui Maslobojevui. 

Šis ne tik papasakojo apie žmoną, bet laidos vedėjams pademonstravo ir įspūdingus raumenis.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Maslobojevo karantinas negąsdina: pademonstravo įspūdingus raumenis

Pokalbio pradžioje Vaigauskai šmaikštaudami klausė, ar Sergejus nesijaudina dėl raumenų? Juk jei karantinas truks ilgiau, anot Džildos, jie gali išnykti.

Į tokias spėliones S. Maslobojevas reagavo ramiai – nusišypsojęs jis paprasčiausiai parodė savo įspūdingus raumenis, šitaip patikindamas garsiąją vedėjų porą, jog bijoti tikrai nėra ko.

Vaigauskams vėliau parūpo ir šeimyninis Maslobojevų gyvenimas – juokaudami jiedu klausė, ar žmona prieš mylimąjį nenaudoja psichologinio smurto?

Sergejus juokėsi ir teigė, kad dabar viską galima pateisinti: „Juk galima ir suprasti. Ji – 2 mažamečių vaikų mama ir dar laukiasi trečiojo, o ir rūpinasi mūsų vaikeliais labiausiai. Sunkiausius darbus ima ji, todėl galima suprasti ir užmerkti akis.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie tai, jog laukia šeimos pagausėjimo, pasaulio kikbokso čempionas S. Maslobojevas-Kuvalda ir jo žmona Airinė pasidalijo dar visai neseniai, o paskutinės savo atžalos jiedu sulaukė rudenį. 

„Kai sužinojau naujieną, gavau lengva šoką, nes buvo praėję tik trys mėnesiai po antrojo vaiko gimimo. Pasakiau vyrui, jis taip pat gavo lengvą šoką, abu žiūrėjome vienas į kitą ir galvojome, kas čia bus. Minčių apie nėštumo nutraukimą net kalbos nebuvo, dėliojomės, kaip viską išspręsti. Be proto džiaugėmės, visą laiką svajojome turėti daug vaikų, didelės šeimos.

Tai savotiškas gyvenimo kuriozas, nes antrą kartą pastoti man nepavyko labai daug metų, aš net nebūčiau pagalvojusi, kad taip greitai pastosiu trečią kartą. Tai Dievo dovana, kurios mes ilgai prašėme“, – neseniai kartu su naujienų portalu tv3.lt džiaugėsi moteris.

REKLAMA

Pati Airinė save laiko negriežta mama: „Savo vaikus myliu be proto, Sergėjus kartais pyksta, kad esu išprotėjus dėl tos meilės. Jo teigimu, per daug lepinu vaiką, ji bučiuoju, guodžiu, berniukas neužaugs vyrišku. Žinoma viskas priklauso nuo situacijos, kartais ir aš balsą pakeliu, būnu griežtesnė. Šeimoje turi būti balansas, mama – švelni, o tėtis būna griežtesnis. Aš vaikams labai daug ką leidžiu, Ramiras drąsiai per balas gali lakstyti, suteikiu laisvę tyrinėti. Žinau, kad su kiekvienu vaiku taip bus ir aš mažiau kišiuosi į jų reikalus.“

Epizodą su S. Maslobojevu pamatysite peržiūrėję šį vaizdo įrašą, o laida #IšNamų“ prie televizoriaus ekranų jus kviečia kiekvieną pirmadienį 19:30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų