Markle ir Middelton nesutaria: viešai apsimetinėja draugėmis?

Jau kuris laikas viešumoje sklinda kalbos apie Meghan Markle ir Kate Middleton santykius. Rodos, jos puikiai sutaria, nes renginiuose lankosi kartu, bet tiesa yra kiek kitokia.

5

Portalas elle.com atskleidė, kokie yra judviejų santykiai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Markle ir Middelton

Minimas portalas pasakoja, kad abi hercogienės nebus geriausiomis draugėmis. Jų geriems santykiams kenkia skirtingos gyvenimo patirtys. 

Anot slapto karališkos šeimos šaltinio: „geriausiomis draugėmis jos niekada netaps, bet tarpusavyje jos elgiasi civilizuotai“.

Nors abi ir nėra it geriausios draugės, tačiau kitas šaltinis teigia, kad abi viešumoje elgiasi santūriai ir nedemonstruoja, kad viena kitos nemėgsta. Sasekso hercogienė yra maloni visiems jos uošviams:. „Meghan buvo ne kas kita, kaip šilta ir laiminga su visais Hario šeimoje“, - teigė šaltinis.

Nors jos jau ir anksčiau nedemonstravo viena kitai šiltų jausmų, tačiau jas šiek tiek suartino nėštumas. Vienas šaltinis pasakojo, kad Kate visą nėštumo laiką nepaprastai palaikė Meghan. 

Tiesa, viename renginyje jos buvo užfiksuotos, kaip leidžia laiką kartu. Nuotraukose matyti, jog jos šnekučiuojasi bei juokiasi. Akivaizdu, kad Meghan ir Kate moka elgtis santūriai ir savo antipatijų nedemonstruoti viešai. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų