Marijonas Mikutavičius – apie „X faktorių“, atkaklius dalyvius ir scenos baimę: būdavo sunku pasakyti kelis sakinius iš eilės

Jau šį sekmadienį TV3 sudrebins didžioji mylimiausio televizijos projekto „X faktorius“ premjera. O čia – galybė skirtingai nuostabių dalyvių pasirodymų, kurie privers pagyras žerti net ir visko mačiusius teisėjus. Vienas iš teisėjų – Marijonas Mikutavičius.

19

Naujienų portalui tv3.lt vyras atvirai prabilo apie darbą „X faktoriuje“.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marijonas Mikutavičius

Pasak M. Mikutavičiaus naujame „X faktorius“ sezone jis bus toks, koks būna ir visuomet: „Koks esu, toks ir būsiu. Kai tau 50 metų, tuomet labai sunku keistis. Kalbant apie projektą, tai ta išnaudota terpė atrodė po pirmojo projekto, bet kiekvienais metais vis kažkas būna naujo. Aš nieko nesitikiu, kai pamatysiu dalyvius, tuomet galėsiu pasakyti, ko galima tikėtis. Panika kiekvienais metais būna. Visada yra nerimas.

Kiekvienais metais būna keli deimanačiukai. Ačiū, Dievui, jeigu jie pasiekia finalą. Žiūrovas čia daugiau net lemia, nei „Eurovizijoje“. Aišku, kad kartais būna gaila dėl to stipraus dalyvio... Tau atrodo, kad jis visą galvą geresnis už kažką, o jis iškrenta. Bet čia yra gyvenimas... Kartais ir geriuasius nutrenkia mašina.“

Tiesa, šiame projekte savo jėgas žmones bando ir ne po 1 kartą. Būna tokių, kurie čia ateina net po kelis kartus. 

„Aš kartais nustembu, kad žmonės turi tiek atkaklumo ir į projektą eina kelis kartus. Jeigu nepasisektų man 1 kartą, tuomet aš eičiau kažkur kitur. Čia matyt viską lemia žmogaus charakteris. Vieni turi didelę svajaonę, o kiti  ieško sau vietos. Čia nėra bėda, kai žmogus bando kelis kartus. Bėda yra tada, kai jis pasirodo vis prasčiau, o sako, kad dirbo visus metus, o tu matai, kad kažkas yra negerai. Tada būna liūdna“,  sakė projekto teisėjas.

Pasak M. Mukutavičiaus, jausti scenos baimę yra natūralu, todėl suprantama, kodėl kartais dalyviams tieisoginio eterio metu nepasiseka taip, kaip per repeticijas. „Pačioje pradžioje, kai pradėjau dirbti televizijoje, prisimenu, kad būdavo sunku pasakyti kelis sakinius iš eilės. Daugybę kartų užsikirsdavau. Reikėdavo perfilmuoti viską. Aišku, kad kartais baimę jaučiu. Daugelis žmonių turi scenos ir auditorijos baimę. Mes gyvename uždarosiose grupėse, todėl natūralu, kad reikia perlaužti save. Aš pats koncertuose kartais jaučiu paniką, baimę. Nori, kad žmonės būtų laimingi. Reikia išmokti tvarkytis su baime. Nesi tobulas amžinai ir turi prisitaikyti prie aplinkos“,  pabrėžė jis.

Naujasis „X faktoriaus“ sezonas ir nepamirštamas Justino pasirodymas – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3! 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų