Manekenė Gigi Hadid jau 5-tąjį mėnesį nėščia: gerbėjai pamatė suapvalėjusias kūno formas

Viena garsiausių šių dienų manekenių Gigi Hadid ir jos mylimasis, buvęs grupės „One Direction“ narys Zaynas Malikas laukia šeimos pagausėjimo, praneša užsienio žiniasklaida. 

7

Gigi nėščia jau 5-ąjį mėnesį.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Manekenė Gigi Hadid jau 5-tąjį mėnesį nėščia: gerbėjai pamatė suapvalėjusias kūno formas

Apie tai, kad mergina laukiasi, daugelis ėmė įtarinėti jau praėjusią savaitę, kai karantino metu bešvęsdama gimtadienį pasidalijo linksma nuotrauka. Čia ji pozavo ne tik su mylimuoju Zaynu, bet ir kita garsia modelių pasaulyje seserimi, Bella Hadid.

Minėtoje nuotraukoje Gigi vilkėjo laisvą megztinį aukštu kaklu bei džinsus – daugelis gerbėjų pastebėjo, jog čia gražuolės kūno formos – o tiksliau, pilvas – atrodo išties suapvalėjęs.

Užsienio žiniasklaidoje minima, kad nors laukiasi jau 5-ąjį mėnesį, G. Hadid vaikelio lyties kol kas dar nežino.

Gigi ir Zaynas skyrėsi ir taikėsi ne vienerius metus, tačiau galiausiai, po ilgiausio išsiskyrimo, pora ir vėl praėjusių metų gruodį ėmė susitikinėti. Kol buvo išsiskyrę, Gigi trumpai susitikinėjo ir su kitu garsiu vyru – „Bachelorette“ žvaigžde Tyleriu Cameronu.

Tiesa, dar vasarį Gigi davė užuominų apie tai, kad svajoja apie šeimos pagausėjimą interviu su „i-D Magazine“. „Kai darausi vyresnė suprantu, kad vieną dieną imsiu kurti šeimą – nežinau, ar tada modeliu būsiu ir toliau“, – tąkart sakė ji.

„Dievinu kūrybinę mados pusę, ji tokia užpildanti. Žmonės, su kuriais dirbu, daro mane laiminga – man pasisekė, kad galiu būti šalia jų. Tačiau kas žino? Galbūt vėliau visą laiką gaminsiu“, – pridėjo ji.

G. Hadid ir Z. Malikas ėmė susitikinėti 2015 metais. Jiedu susipažino befilmuojant Zayno vaizdo klipą „Pillow Talk“, kuriame pasirodė ir manekenė. Gerbėjai suprato, kad jiedu pora tada, kai abu buvo nufotografuoti išeinantys kartu iš Justino Bieberio vakarėlio.


Rašyti komentarą...
T
Tupasss
2020-04-30 20:50:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano, telyce irgi laukėsi kaimyno bulius apsoko nū bus teliukas ,,,,,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų