Mamontovo nuotrauka įsiutino internautus: ragina apsisaugoti

Žymus šalies atlikėjas Andrius Mamontovas visai neseniai savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, sukėlusia tikrą audrą socialiniuose tinkluose.

15

Lietuvoje pasireiškęs tymų protrūkis įsisiautėja vis labiau – sergančių daugėja kone kas valandą. Daugiausiai užsikrėtusiųjų yra Kaune, tačiau protrūkis gresia ir Vilniui. Čia jau svarstoma privalomai skiepyti medicinos ir švietimo įstaigų darbuotojus. Vis garsiau kalbama ir apie draudimą neskiepytiems vaikams gauti vietą darželyje.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Andriaus Mamontovo nuotrauka įplieskė karą

A. Mamontovas skelbė, kad nevertėtų numoti ranka į tokį pavojingos ligos protrūkį ir pasiskiepyti.

„Dėl nedovanotino kai kurių žmonių neatsakingumo savo ir aplinkinių sveikatos atžvilgiu, į mūsų gyvenimą bando grįžti tokios jau seniai skiepų pagalba nugalėtos mirtinos ligos, kaip tymai. Gydymo nuo šios ligos nėra, tik išankstinės apsisaugojimo priemonės. Skiepas, darytas vaikystėje, galioja maždaug iki 30-ies metų amžiaus. Todėl visiems vyresniems vertėtų pakartoti.

Plokščios Žemės gyventojams: ne, farmacijos pramonė man nemoka už šį postą. Sprendimas saugoti savo ir kitų sveikatą yra 100% sąmoningas. Už skiepą privačioje klinikoje mokėjau 30eur. Vilkėjau savo mylimos grupės „Electric Light Orchestra“ marškinėlius“, – skelbė jis.

Tiesa, toks pareiškimas socialinėje erdvėje užvirė tikrą pragarą – praėjusį vakarą pasidalinęs nuotrauka, A. Mamontovas jau sulaukė 4 tūkst. reakcijų bei daugiau nei 150 komentarų.

Komentaruose netrūko ir žymių žmonių pasisakymų: palaikymą A. Mamontovui išreiškė Vaidas Baumila, kuris džiaugėsi, kad jo kolega šviečia visuomenę.

Tarp internautų komentarų taip pat buvo ir Ugniaus Kiguolio nuomonė – jis ne kartą garsiai pasisakė, kad yra prieš skiepus, todėl nepraleido progos pasireikšti ir internete.

„Su didele pagarba, Andriau, jei taip pat pasidomėtumėte apie tai, ką susileidote, kaip ir savo laiku apie mitybą, šiai dienai sprendimai galbūt būtų ne tokie skuboti“, – rašė jis.


Rašyti komentarą...
n
nuomone
2019-03-22 18:02:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
na,kazin ka kalbetu tas demesio istroskes Kiguolis,jei jo vaikas ar jis pats susirgtu?
Atsakyti
-1

R
Rasa
2019-03-22 21:12:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Brangieji, kurie neskiepijet vaiku, pamirsote jog visus jus skiepijo ir neklause ar ju reikia. Bet dabar juk pasirinkimo teise, taip sutinku, bet ar ta jusu teise yra pateisinama...
Atsakyti
0

G
Gi
2019-03-22 22:24:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul tas kugelis su savo saltiena pasiskaito kiek ligu per simta metu isnaikinta skiepu deka. Tada galbut ivertintu kad jeigu ne skiepai - visai imanoma kad jis siai dienai cia nepezetu nesamoniu.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų