Makiažas nešiojančioms akinius

Akiniai gali tapti ne tik negailestingu okulisto nuosprendžiu, bet ir stilingu aksesuaru, neatsiejama tavo įvaizdžio dalimi. Svarbiausia – išmok tinkamai paryškinti akis po jais!

Lik neutralioje teritorijoje. Vadovaukis principu „Geriau per mažai, nei per daug“. Akiniai ir taip nukreipia aplinkinių dėmesį į akis, todėl akių makiažas turėtų išlikti kuo paprastesnis. Rinkis neutralių spalvų akių šešėlius, norėdama kiek ryškesnio efekto – tamsesnius, bet vis tiek neutralius atspalvius. Ryškesnes spalvas pataupyk lūpoms. Be abejo, nepamiršk ir korektoriaus bei maskuojamojo pieštuko – nešiojančioms akinius jie ypač svarbu.

Nebijok tušo. Tam, kad blakstienos tikrai paryškėtų, prireiks 2-3 potėpių. Naudok tik juodą tušą, jis geriausiai atskleis tavo akių grožį. Kitų atspalvių tušas tiks nebent tuo atveju, jei tavo akinių lęšiai optiškai padidina akis.

Pasikliauk kontūrais. Nešiojančioms akinius labai svarbu prisitaikyti pačią tinkamiausią akių kontūrą paryškinančio pieštuko liniją – jos storį ir intensyvumą. Jei tavo akinių rėmeliai ryškūs ir stori, brėžk platesnę kontūro liniją. O prie plonučių rėmelių ar akinių be rėmelių rinkis subtilesnius kontūro štrichus.

Vakarinis makiažas. Darantis vakarinį makiažą patariama ne labiau ryškinti akis, o žaisti kitų veido vietų akcentais. Tam puikiausiai tiks sodrus raudonas lūpdažis, žvilgantys bronziniai skaistalai. Akis taip pat galima šiek tiek pažvilginti blizgiais šešėliais. Apatinį voką gali brūkštelėti šviesiais šešėliais – tai akimirksniu nutrins akių nuovargį, žvilgsnis taps žvalesnis.

REKLAMA

Daugiau dėmesio antakiams. Antakiai – tarsi tavo žvilgsnio rėmelis, kuris tampa dar svarbesnis jei nešioji akinius. Jie visada turėtų būti idealios formos ir paryškinti tiek, kiek reikia – ne per daug, ir ne per mažai. Rinkis vienu pustoniu tamsesnį antakių pieštuką nei tavo plaukų spalva.

Akiniai mažina akis? Jei tai – tavo atvejis, teks akis ryškinti sodresne kontūro linija. Rinkis tamsesnį nei akių spalva pieštuką, kuris paryškins ne tik akių kontūrus, bet ir tavo akių gelmę. Akių makiažą baik 3 juodo blakstienų tušo potėpiais.

Nedaryk klaidų. Juk mažiausia, ko norėtum – tai negailestingai išryškintų kokių nors makiažo nesklandumų. Pasikliauk šviesesniais šešėlių tonais. Jei akinių lęšiai akis didina, rinkis švelnesnes spalvas, venk kontrastų ir visą makiažą itin kruopščiai išsklaidyk, kad nesimatytų spalvų perėjimo linijų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų