Madonnos pasirodymas „Eurovizijoje“ jau kelia audras: žmonės žada boikotuoti konkursą

Visai neseniai pasirodė „Eurovizijos“ dainų konkurso gerbėjų širdis sudrebinusi žinia – dainininkė Madonna pasirodys ant šių metų scenos. Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, atlikėja finalo metu susirinkusiems klausytojams turėtų atlikti dvi dainas.

16

Vis dėlto nepaisant to, kad tokio pasirodymo „Eurovizija“ dar nėra mačiusi, daugelį tai stipriai papiktino – kai kurie žada šių metų konkursą netgi boikotuoti.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Madonnos pasirodymas „Eurovizijoje“ jau kelia audras: žmonės žada boikotuoti konkursą

Finale pasirodysiančios Madonnos dvi dainos konkurso organizatoriams turėtų atsieiti nepigiai – skaičiuojama, kad už tai jie turėtų pakloti netgi 1 milijoną dolerių.

Vis dėlto pasipiktinimas kilo netgi ne dėl to.

Labiausiai Madonos ir „Eurovizijos“ gerbėjus papiktino tai, kad dar neseniai žiauraus bombų sprogimo metu žuvusiems palestiniečių vaikams atlikėja buvo išreiškusi palaikymą, o štai dabar ji planuoja koncertuoti Izraelyje.

Netrukus po žinios paskelbimo, kad Madonna koncertuos minėtame renginyje, internautai socialinėje erdvėje ėmė rašyti pasipiktinimo kupinus komentarus su grotažyme „Boikotuokime 2019-ųjų „Euroviziją“.

„Miela Madonna, dar 2014 tu skelbei apie paramą palestiniečių vaikams, kai jie patyrė bombardavimą, ar parodysi tokią pat paramą ir dabar ir atšauksi savo pasirodymą „Eurovizijoje?“, „Neremk vaikų žudikų pasirodydama „Eurovizijoje“ – atšauk savo pasirodymą“ – tokie ir panašūs komentarai netrukus pasipylė socialiniuose tinkluose.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų