Šio šeštadienio LNK „Muzikos akademijos“ svečias – garsusis tenoras iš Rusijos Nikolajus Baskovas.

Dainininkas pirmadienio vakarą specialiai atvyko į „Muzikos akademijos“ filmavimą sostinės „Forum palace“ rūmuose, padainavo ir pabendravo su dalyviais.

Prieš N. Baskovo atvykimą projekto užkulisiuose tvyrojo tokia atmosfera, lyg tuoj pat turėtų įžengti mažų mažiausiai Madonna. Iš pradžių pasirodė atlikėjo vadybininkai ir ištyrė patalpas. Visi privalėjo išeiti iš grimo kambario. Garsus solistas nepageidavo, kad kas nors jį matytų sėdintį grimerės kėdėje.

Tačiau vienam žmogui pavyko ne tik pamatyti, kaip grimuojasi N. Baskovas, bet ir šnektelti su juo. Tai dainininkas Marius Berenis Tru – jis „Muzikos akademijos“ „Helloween‘o“ vakarėlyje šį šeštadienį taps siaubūnu ir dainuos su Mr. Jumbo ir dainuos „Lordi“ dainą „Hard rock hallelujah“.

„Aš chamas – nepaklusau N. Baskovo agentams ir pasilikau grimerinėje. Mūsų su Nikolajumi dialogas buvo trumpas, bet turiningas. Aš buvau nugrimuotas kaip pabaisa, ir tai labai nustebino N. Baskovą“, - prisimindamas juokiasi M. Berenis. Cituojame trumpą M. Berenio ir N. Baskovo pokalbį:

N. Baskovas: ar čia koks pabaisų vakaras šiandien vyksta?

 

M. Berenis:
Ne, aš esu lietuviškasis Marilyn Mansonas.

REKLAMA

N. Baskovas: A, tai Jūs parodijuojate M. Mansoną?

M. Berenis: Ne, aš ir esu Lietuvos Marilyn Mansonas.

 

N. Baskovas:
Jūs daug simpatiškesnis už jį.

M. Berenis: Ačiū, bet, žinokite, jūs nematėte manęs be grimo. Tuomet aš - dar baisesnis.

N. Baskovas: (juokiasi).

Nusigrimavęs N. Baskovas sutiko duoti interviu laidos vedėjams Mindaugui Stasiuliui ir Leo, kurie tam vakarui buvo virtę Svirduliu ir Pūliniu iš legendinės „Adamsų šeimynėlės“. Tačiau N. Baskovo tai nepralinksmino. Rusų žvaigždė rimtai pasidalijo su šou dalyviais patarimais, ko reikia norint tapti įžymybe bei atsakė į Šorenos klausimą, ar lengva tapti žvaigžde svečioje šalyje.

„Pasijutau taip, tarsi kalbėčiau su šventuoju. Jo bet ko nepaklausi. Jis apsireiškė, ėmė šviesti, ir iš jo reikia laukti stebuklo. Rusų žvaigždės tokios jau yra – išlepintos dėmesio ir šiek tiek arogantiškos, norinčios parodyti, kaip ryškiai spindi“, - sako M. Stasiulis.

„Muzikos akademija“ su N. Baskovu – šeštadienį, 19.00 val., tik per LNK.Marius Berenis, LNK nuotr.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų