M. Rainys meta iššūkį: išgirskite linksmus klausimus „Circle K“ konkurso dalyviui

„Circle K“ ir tv3.lt organizuojamas konkursas įgauna pagreitį! Atsidūrus „Laimingomis valandomis“ laiku ir vietoje Mindaugas Rainys jums mes iššūkį – 10 gudrių klausimų, į kuriuos atsakius laimėsite automobilio plovimo abonementą visiems metams.

Nieko nelaukdami dalinamės įspūdžiais, kaip sekėsi pirmajam „Laimingos valandos“ konkurso dalyviui. Pasirodo, į Mindaugo Rainio užduodamus klausimus ne taip paprasta atsakyti, tačiau juos išgirdus juoką suvaldyti taip pat sunku.

Pavyzdžiui, atsakant, kiek mėnesių turi 28 dienas arba koks laikrodis tik du kartus per parą rodo teisingą laiką, galima kiek pasimesti, tiesa? Be to, reikia nepamiršti, kad „Premium“ sezoninio plovimas trunka tik 10 minučių, per kurias ir turite atsakyti į 10 linksmų klausimų.

Kokių dar gudrių užduočių Mindaugas Rainys buvo paruošęs pirmajam dalyviui ir ar pavyko laimėti automobilio plovimo abonementą, išvyskite vaizdo įraše:

Tam, kad viskas būtų dar aiškiau, primename „Circle K“ žaidimo taisykles: tv3.lt portale sekdami naujienas apie žaidimą sužinokite, kurioje „Circle K“ degalinėje skelbiamos „Laimingos valandos“. Tuomet nedelsdami sėskite į automobilį ir skubėkite pirmas susitikti su Mindaugu Rainiu. Pakvieskite jį į automobilį ir „Premium“ sezoninio plovimo metu atsakykite į 10 linksmų klausimų.

„Laimingos valandos“ bus skelbiamos visą spalio mėnesį, todėl „Circle K“ kviečia neužmiršti savo automobilio, užsukti į patikimai bei greitai veikiančią plovyklą ir galbūt jūs būsite tas žmogus, kuris laimės galimybę visus metus nemokamai plauti automobilį!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų