M.A.M.A. konkurso dalyvis: Vidas Bareikis ir jo mintys apie #bapkes

2016 metų sausio 29 dieną įvyksiantys Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2015 jau penktą kartą pagerbs talentingiausius šalies kūrėjus. Komisija vertins geriausius metų muzikinius kūrinius, atlikėjus ir jų nuopelnus muzikos industrijai.

Puiki naujiena melomanams, muzikos klipų kūrėjams ir internautams: šiemet ir vėl suteikiame galimybę tv3.lt portalo lankytojams nuspręsti, kuris muzikinis vaizdo klipas taps populiariausiu tv3.lt muzikiniu klipu! Šios nominacijos laimėtojas bus paskelbtas per pačius M.A.M.A. 2015 apdovanojimus!

„Lygiai prieš pusę metų įrašius naujausią dainą ‪#‎Bapkės‬ kilo mintis sukurti animacinį klipą. Taip netikėtai susipažinau su lietuvių animatoriumi Pauliumi Norvaiša, kuris šiuo metu gyvena užsienyje, bet „užsikabinęs už dainos“ ne mažiau nei aš jis pasiūlė tokį reikalą: „Jei palauksi pusę metų pabandysiu sukurti tau kažką originalaus ir tai, kuo abu tikėtume“, pasakojo Vidas Bareikis.

„Tada pagalvojau, kad tai didelis laiko tarpas ir tikrai nelauksiu, bet greičiausiai intuicijos vedamas sutikau“, - šypsojosi kūrėjas.

REKLAMA

Daugiausia pasižiūrėjimų per konkurso laikotarpį sulaukęs vaizdo klipas taps šios nominacijos laimėtoju. Jam atiteks mažoji M.A.M.A. statulėlė, o vaizdo klipas bus parodytas žiūrimiausiu metu TV3, TV6 ir TV8 televizijų eteryje!

Daugiau informacijos - ČIA!

Visų konkurso dalyvių vaizdo klipus galite pamatyti ČIA.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų